با هوشمندسازی خانه ، آینده را امروز تجربه کنید – کاماپرس

برای آنکه هوشمندسازی موفقی داشته باشید، ابتدا باید بدانید که تکنولوژی یک سرمایهگذاری بلند مدت است. شاید یک گجت هوشمند ارزان قیمت برای مدت کوتاهی به شما و خانواده سرویس دهد، اما تجهیزات باکیفیتتر (که معمولا قیمت بیشتری دارند) یک عمر برای شما کار میکنند. مشاورین املاک میدانند که خریداران به فاکتورهایی غیر از قیمت نیز اهمیت میدهند، تاثیر هوشمند سازی بر قیمت خانه دیگر مشخص شده است. از دیگر ابزارهای بسیار کارآمد در دفاتر کار سیستمهای یکپارچه All-in-One هستند و هوآوی هم در راستای دستیابی به یک دفترکار کامل، MateStation X را معرفی کرد. نظم دهی در خانه های هوشمند بسیار برنامه ریزی شده و دقیق است. شما می توانید با هوشمند سازی بدون تخريب بر روی خانه های سنتی و قدیمی بدون این که کابل کشی انجام دهید و بخواهید خانه و ساختمان را تخریب نمایید به هوشمند سازی بپردازید. با استفاده از سیستم BMS می توانید از کنترل کردن تمام تجهیزات و وسایل منزل خود لذت ببرید. کنترل هوشمند و خودکار موجب افزایش امنیت کودکان و رفاه خانواده می گردد. برای مثال در یک استخر هوشمند تمام تجهیزات مثل پمپها و ترموستاتها دیگر نیاز نیست به صورت دائم در حال فعالیت باشند و سیستم هوشمند با استفاده از دستورالعملهای خودکار و یا اجرای فرمانهای شما از راه دور از طریق موبایل یا تبلت، آنها را خاموش یا روشن میکنند.

این سیستم میتواند دمای اتاقها را با توجه به محیط به طور خودکار کنترل کند. به طور خلاصه چنانچه شرکت خانه هوشمندی که شما انتخاب می کنید به آموزش برقکار ساختمان اهمیت چندانی ندهد، پروزه هرگز طبق نقشه اجرا نمی شود و این یکی از مهمترین علت های بروز اشکال در خانه های هوشمندی است که توسط افراد متفرقه و غیر متخصص اجرا شده اند. با تمام این توضیحات لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده توسط شرکت آریا ایمن کاملاً طبق لیست شرکت های وارد کننده بوده و مزیت این شرکت نسب به شرکت های غیر مقیم نیز گارانتی و پشتیبانی بدون قید و شرط در محل مشتری توسط شرکت آریا ایمن و تکنسین دوره دیده آن می باشد. یکی از این محصولات سری جدید لپتاپ MateBook X Pro با قابلیتهای جذابی از جمله صفحه نمایش ۳K لمسی با لبههای بسیار باریک، بدنه تمام فلزی، سختافزار قدرتمند و به روز، سیستم خنک کننده بسیار کارآمد و امکان پشتیبانی از ویژگی سوپردیوایس بود. نکته قابل توجه اینجاست که شما یک لپتاپ با صفحهنمایش لمسی OLED و در عین حال یک تبلت با سیستم عامل ویندوز در دست خواهید داشت، که هر دوی این موارد در بین محصولات تمام شرکتها بسیار کمیاب هستند.

همه نوع لوازم آشپزخانه در دسترس هستند، اعم از قهوه سازهای هوشمند که میتوانند به محض اینکه هشدار قطع شود یک فنجان قهوه تازه برای شما دم کند؛ یخچالهای هوشمند که تاریخ انقضا را حفظ میکنند، فهرست خرید تهیه میکنند و یا حتی براساس مواد غذایی موجود، دستور پخت فراهم میکنند؛ ارام پزها و سرخ کنها و در اتاق رختشویی، ماشین لباسشویی و خشک کن. برای هوشمند سازی خانه بر روی کدام تجهیزات سرمایهگذاری کنیم؟ هوآوی با ترکیب اتصال بین ابزارها و یکپارچه سازی اکوسیستم به این امکان دست پیدا کرده است. این کامپیوتر یکپارچه قابلیت اتصال بیسیم از طریق سوپردیوایس به دیگر محصولات هوآوی را دارد. خانه هوشمند یکی دیگر از ایدههای تکنولوژی برای زندگی مدرن امروز و آینده است. همهی ما به دنبال راحت ساختن زندگی خود هستیم؛ بنابراین راحتی و آسایش نیز از دیگر دلایل هوشمند سازی خانهها است. در عوض، هوشمند سازی هم ظاهری مدرن به خانه میدهد و هم به دلیل مزایای بسیارش باعث افزایش ارزش پولی خانه میشود.

هوآوی در این رویداد اولین پرینتر لیزری خود با نام PixLab X۱ را هم معرفی کرد. همچنین هوآوی محصول جدیدی از سری MateBook E را معرفی کرد که چیزی مابین لپتاپ و تبلت است. و حالا ما فکر می کنیم که این سیستم می تواند برای هر سلیقه ای کاربردی باشد، مهم نیست اگر کسی گوشی تلفن هوشمند نداشته باشد، تنظیمات سیستم و تغییر مدیریت امکانات و قابلیت ها وابسته به اپلیکیشن نصب شده بر روی تبلت و موبایل نیست، اهمیتی ندارد اگر کسی به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشد، تمام منوهای دستگاه فارسی است. بسیاری از محققان عقیده دارند، مفهوم اصلی ساختمان هوشمند فقط در مورد تلفیق فناوریهای نوظهور برای بهبود سطح راحتی نیست.خانه های هوشمند باید به “ویژگی های محلی منطقه شامل ارزش های فرهنگی اجتماعی و زیست محیطی” پاسخ دهند. هوآوی این رویداد را با موضوع اصلی Smart Office و تمرکز روی عواملی که یک دفترکار هوشمند را تشکیل میدهند برگزار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید