بهترین ابزار های هوشمند سازی خانه 2022 – ویرگول

از طرفی دیگر برای اینکه یک خانه، اسمارت هوم محسوب شود، نیاز نیست تا تمام امکانات آن به صورت هوشمند کنترل شود. در این سیستم کابل مخصوصی به نام کابل KNX جهت ارتباط تجهیزات هوشمند استفاده میشود و نیاز به تابلو برق هوشمند دارد. در این حالت کافی است این سناریو را برای صرف شام تنظیم کنید و در نرم افزار کاربردی smart home خود اجرا نمایید. در نتیجه نیاز به راهکارهای منعطفی حس می شود که کاربر بتواند به راحتی و با صرف کمترین هزینه و بدون شکافتن دیوارها و نصب کابل های جدید، کاربری سیستم خود را عوض نماید. بنابراین، استفاده از این فن آوری های هوشمند/ دستگاه ها/سنسورها به طور جامع بیان شده است. اما این یک خانه ی هوشمند کامل نیست . پیشنهاد می کنیم برای آشنایی کامل با تاسیساتی که در ساختمان به کار می رود، مرجع تاسیسات ساختمان را بخوانید. در دوره آموزش هوشمند سازی خانه و منازل به طور کامل نحوه طراحی، اجرا و پیاده سازی هوشمند سازی به شما آموزش داده می شود.

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و فناوری های در خانه های مدرن، دوره هوشمند سازی ساختمان بسیار پر طرفدار شده است و یکی از بروزترین رشتههای صنعت ساختمان است. خانه ها را می توان در زمینه های مختلف هوشمند سازی کرد . استفاده از انرژي هاي پاک درهوشمند سازی ساختمان و الگوي معماري پایدار یکی دیگر از امکاناتی است که در جهت بهینه سازي مصرف انرژي سهم بسزایی دارد، از این رو می توان این گونه استنباط کرد که هوشمندسازی ساختمان می تواند به عنوان یک عامل موثر در زمینه کاهش مصرف انرژی نقشی محوری داشته باشد. البته افراد متخصص در این زمینه میتوانند با پیادهسازی اصولی سیستم ها در هزینه صرفهجویی کنند شرکت هوشگستر آرکا با داشتن تیم فنی مجرب آماده ارائه خدمات سیستم های هوشمند سازی ساختمان با قیمت ها و کاربردهای متفاوت بر اساس پروتکلهای روز دنیا میباشد. این تعریف استفاده از فن آوری های هوشمند در واحدهای مسکونی برای نظارت بر رفتار ساکنین برای افزایش کیفیت زندگی را برجسته می کند. هوشمند سازی ساختمان در سال های اخیر بازار کار خوبی دارد و انتظار می رود بازار کار آموزش هوشمند سازی ساختمان در آینده بهتر و سودآورتر باشد. خانه های هوشمند (ساختمان هوشمند) اخیراً برای افزایش کیفیت هوای داخلی (IAQ) کاملاً با شبکه های حسگر سازگار شده اند.

در مدار و سیم کشی سیستم های سیستم های برق خانه هوشمند همه سرسیم ها به جای انتقال به کلیدها به داخل تابلو برق هوشمند رفته و به ماژول های مربوط که در سر راه قطعات قرار گرفته اند متصل می شوند. هوشمند سازی همچنین برای سالمندان مفید است، نظارت از راه دور میتواند به سالمندان کمک کند تا به جای رفتن به آسایشگاه یا مراقبت 24 ساعته در خانه، در امنیت و سلامت در خانه بمانند. در خانه هایی که استخر ، سونا و جکوزی دارند می توان آن ها را از راه دور کنترل کرد . علاوه بر این، در خانه های هوشمند امکان نظارت و کنترل مداوم برای بیماران وجود دارند. این مطالعه ضمن پرداختن به جنبه های اساسی آنها، مروری بر خانه های هوشمند را ارائه می دهد. این سوالی است که بسیاری از افراد علاقه مند به دریافت مدرک فنی حرفه ای هوشمند سازی از ما می پرسند. این علاقه روزافزون مبتنی بر توانایی خانه هوشمند در حمایت از سالخوردگان / معلولان برای ادامه زندگی مستقل است. شاید هم شما یکی از آن خوره های تکنولوژی باشید که همه چیز را در این مورد می دانند. هدف هوشمند سازی خانه کاهش هزینه های عملیاتی از طریق مدیریت کارآمد انرژی است.

انتخاب تجهیزات جانبی مناسب برای بهبود کیفیت منابع انرژی با حذف پیک توان و کاهش هارمونیک. توسط سیستم BMS می توان مقدار سوخت مصرفی، ساعت کارکرد و … که در این بخش از مقاله مقدمه هوشمند سازی ساختمان به آن می پردازیم. با این حال، تحقیقات، نفوذ تدریجی این مفهوم را در زندگی معاصر تأیید می کنند. با این حال، استفاده از هوش در ساختمان ها هنوز توانایی واقعی خود را ارائه نداده است”. در این آیندهی جدید و درخشان، چه در رختخواب باشید و چه روی مبل، در خانه هوشمند میتوانید پردهها را کنترل کنید. مفهوم خانه های هوشمند (ساختمان هوشمند) استفاده از ترکیب فن آوری های مختلف هوشمند است. در طول گذشته، فناوری های هوشمند به طور چشمگیری در میان افراد مسن و معلول مورد استفاده قرار گرفته است. اگرچه وجود خانه های هوشمند (بی ام اس) / شبکه های هوشمند / کنتورهای هوشمند به سالها پیش برمیگردد، اما اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید