خانه هوشمند – فروش تجهیزات و اجرای هوشمند سازی خانه شما

یکی از مهمترین قسمت های مورد نیاز جهت هوشمند سازی ساختمان وجود یک سیستم یکپارچه برای کنترل تجهیزات مختلف برقی ساختمان است. خانه هوشمند، خانه یا ساختمانی مدرن محسوب می ­شود که قسمت ­ها و وسایل موجود در آن توسط یک سیستم مرکزی، با هوشمندسازی خانه یکپارچه شده است و به خوبی در کنار یک­دیگر کار می ­کنند. در قسمت پروتکل های هوشمندسازی ساختمان در اواسط همین مقاله به صورت مفصل توضیح داده شده است. گفتنی است در خانه هوشمند یا Smart Home، مصرف کننده می تواند تجهیزات را کنترل و مدیریت می کند و اتاق کنترل جداگانه ای وجود ندارد، در حالی که در BMS کنترل تجهیزات در اتاق کنترل ساختمان و توسط اپراتور صورت می گیرد. هر کدام از این ویژگی ها هم راحتی و آسایش را زیاد می کند و هم می تواند امنیت خانه شما را بالاتر ببرد . دریافت مدرک فنی حرفه ای برای هر رشته ای که بخواهید مسیر مشخص و یکسانی دارد. در حال حاضر در بسیاری از رشته ها، مسئولیت اعطای مدرک فنی حرفه ای از سوی این سازمان به آموزشگاه های آزاد واگذار شده است. خانه هوشمند شیائومی در تعریف ابتدایی، به خانه ای گفته می شود که دارای سیستم مرکزی یا بخش کنترل کننده است.

مواردی که در پکیج هوشمند سازی خانه در نظر گرفته شده است عبارتند از: هوشمند سازی لوازم برقی و روشنایی، پردهها و شیرآلات، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، لوازم صوتی و تصویری و… لوازم جانبی برقی شیائومی همچون سه راهی و چندراهی شیائومی، پریز هوشمند و کلید ها و پریز های شیائومی از جمله ی این وسایل هستند. در خانه هوشمند می توانید همه ی وسایل را در هر جایی که جهان که باشید از طریق اینترنت کنترل کنید . این سیستم تمام اجزای خانه را به هم متصل کرده و از تمام سیستم ها به بهترین شکل و کمترین هزینه استفاده می کند تا آسایش را به ساکنین ارائه دهد. دستمزد کارشناسان، وسایل لازم و مورد و بسیاری از موارد دیگر در هزینه این کار تاثیرگذار است. وسایل هوشمند سازی ساختمان در بسیاری از وسیله ها به کار رفته اند. برای اینکه خانه هوشمند به خوبی کار کند بخش های مختلفی باید با هم باشند. شرکت های هوشمند سازی ساختمان در شیراز با تجهیز کردن خانه شما به با تکنولوژی های پیشرفته زندگی راحت تری برای شما رقم خواهند زد. به طور کلی تکنولوژی سبب راحت تر انجام شدن کار ها می شود. در دنیای تکنولوژی شاید نام خانه های هوشمند را شنیده باشید، با شنیدن این کلمه اولین چیزی که در ذهنتان می آید چیست؟

سخت افزارهای خانه هوشمند انواع متنوع و مختلفی دارند. شرکت های تولید کننده خانه هوشمند در شیراز با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و ابزار های روز دنیا در تجهیز کردن خانه شما با بهترین لوازم الکتریکی و کالا های برق و … شما میتوانید با چند کلمه یا چند ضربه در برنامهی خانه هوشمند، این کارها را انجام دهید. شما می ­توانید پرده برقی را طوری تنظیم کنید تا در ساعات مشخصی باز و بسته شود. لوازم برقی شیائومی همچون سه راهی و محافظ برق هوشمند در جهت تامین لوازم برقی و نیازهای اساسی الکتریکی زندگی به بازار عرضه شده اند. علاوه بر اینها دستگاه بخور و رطوبت ساز شیائومی و فیلتر تصفیه هوای شیائومی به منظور فراهم نمودن محیطی سالم عرضه شده اند. نوشیدنی ساز های شیائومی همچون انواع ماگ، مخلوط کن، فوم ساز و کتری ها به صورت با کیفیت و با طراحی شیک به بازار عرضه شده اند. لذت نوشیدن یک فنجان قهوه و یا دمنوش با استفاده از محصولات نوشیدنی ساز شیائومی دو چندان میشود. این سیستم باید کمترین میزان آلارم کاذب را داشته باشد و احتمال ایجاد هشدارهای کاذب زیاده از حد که باعث عدم توجه پلیس میشود را به حداقل میزان ممکن برساند.

این موضوع باعث می شود تا هنگام ورود به بازار کار به خوبی بتوانید نسبت به اجرا پروژه اقدام نمایید. همچنین اگر در مجتمع زندگی می کنید ، می توانید با استفاده از دوربین پلاک خوان ورود و خروج خودرو ها و وسایل نقلیه را کنترل کنید و اگر درب ورودی دارای راه بند باشد می توانید با استفاده از دوربین پلاک خوان و نرم افزار پلاک خوان یک لیست پلاک مجاز تعریف کنید و در صور تردد آن وسایل نقلیه، راه بند به صورت اتوماتیک باز و بسته شود. هوشمندسازی ساختمان با استفاده از سیستم مدیریت ساختمان یا همان BMS (Building Management System) انجام می­ شود که به فعالیت­ های مختلف داخل ساختمان از جمله: باز و بسته شدن درب، ورود و خروج افراد، سیستم­­ های روشنایی، سیستم ­های تهویه مطبوع پنجره و پرده اتاق ­ها و سیستم صوتی و تصویری نظارت کرده و در مواقع نیاز، تغییراتی را به صورت خودکار اعمال می­ کند. اگر با برق ساختمان و نحوه برق کشی ساختمان آشنایی ندارید می توانید در یک دوره برق ساختمان فنون برق ثبت نام کنید. به عنوان مثال در برخی از آموزشگاه ها شاهد برگزاری دوره های آموزش رایگان هوشمند سازی ساختمان یا برگزاری دوره با قیمت بسیار پایین هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید