خانه هوشمند – فروش تجهیزات و اجرای هوشمند سازی خانه شما

از طریق سیستم BMS می­ توان تجهیزات مرکزی را در زمان های مشخص و از راه دور روشن و خاموش نمود و همچنین با تغییرات شرایط محیطی تغییرات لازم مورد نیاز را اعمال نمود و همچنین این سیستم می­ تواند دمای اتاق ها را بصورت هوشمند کنترل نموده و در صورت عدم حضور افراد نسبت به خاموش نمودن تجهیزات اقدام نماید. در حالیکه خارج از منزل هستید می توانید از حرکت های فضای داخلی مطلع شوید و در صورت لزوم اقدام جدی تری داشته باشید. در این حالت توصیه می شود هوشمند سازی به صورت سیمی یا وایری انجام شود. ترموستات هوشمند به صاحب خانه این امکان را می دهد تا از راه دور دمای اتاق را کنترل کند. این دستگاه ها امکان کنترل از راه دور سیستم سرمایش و گرمایش را در هوشمندسازی خانه با اتصال به اینترنت و یا از طریق ریموت کنترل با پرداخت حداقل هزینه فراهم می کنند.

در این روش برای ارتباط تجهیزات با همدیگر، از شبکه اینترنت استفاده می­ شود. سیستم های خانه هوشمند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین فعال می شوند. بستر ارتباطی لازم به منظور دریافت اطلاعات از سنسورها و ارسال فرمان کنترلرها به عملگرها، در قالب دو دسته روش هوشمند سازی ساختمان بی سیم و با سیم صورت می گیرد. یعنی اطلاعات را از سیستم های مختلف همانند چراغ ها، دستگاه های سرمایشی گرمایشی، سیستم صوتی تصویری و غیره می گیرد و فرمان عملکرد مناسب را برای آنها صادر می کند. سیستم های خانه هوشمند بر پایه کنترل و نظارت بر دستگاه های الکتریکی کار می کنند. با استفاده از قفلهای هوشمند و در بازکنهای در گاراژ، کاربران میتوانند دست یابی و ورود مهمانان را مجاز یا غیر مجاز کنند. استفاده از امکانات مختلفی مانند قفل های هوشمند، دوربین های امنیتی، سیستم های اعلام و اطفاء حریق، سیستم های روشنایی و …

یکی از داغ ترین فناوری های پیشرفته را می توان در سیستم های امنیتی و به خصوص دوربین های امنیتی دید. از نگاه CE Pro؛ خانه هوشمند Control4 آمریکا به عنوان معروف ترین و با کیفیت ترین برند خانه های هوشمند دنانتخاب شده است. سازندگان خانه های هوشمند تولید کنندگان بر روی کاهش پیچیدگی و بهبود تجربه کاربری کار می کنند تا آن را برای کاربران در هر نوع سطح فنی لذت بخش و سودمند کنند. در هر کجای ایران که هستید هوشمند سازی خانه خود را را به ما بسپارید تا با بهره گیری از پکیج های متنوع هوشمند سازی خانه، از خدمات بی نظیر خانه های هوشمند بهره ببرید.خانه های هوشمند برای تمام ساختمان ها، برای هر سلیقه و بودجه و برای هر نوع از کاربری راه حل های ویژه و متنوعی ارائه می کند. سیستم هوشمند ساختمانی BMS به شکل مرکزی کار کرده و تمام این سیستمهای مجزا را یکپارچه کرده و همگی را به بهترین شکل ممکن مدیریت میکند. این وسیله در حقیقت مغز سیستم هوشمند سازی ساختمان است که در تابلو برق خانه هوشمند قرار می گیرد. تجهیزات و وسایل هوشمند سازی ساختمان بسیار زیادتر از چیز هستند که به نظر می رسد.

این روش، مزایای هر دو روش را با همدیگر دارد و مشکلی از نظر قطعی اینترنت و قطع عملکرد تجهیزات وجود ندارد. در این روش با قطع شدن اینترنت، ارتباط بین تجهیزات هوشمند قطع می شود. در این روش یک تابلوی مرکزی وجود دارد که سیم ­ها و کابل­ ها برای تجهیزات مختلف از آن انشعاب می­ گیرند و به بخش­ های مختلف منزل کشیده می­ شوند. برای توضیح بیشتر در مورد مفهوم هوشمند سازی ساختمان bms بهتر است این نکته را یاداوری کنیم که هوشمند سازی ساختمان نیازمند به یک سیستم یکپارچه بود. همانطور که گفتیم یکی از مزایای هوشمندسازی ساختمان؛ افزایش امنیت در خانه هوشمند است. قیمت تجهیزات خانه هوشمند بسیار بالاست ولی قطعا امنیت و رفاه بیشتری برای ساکنین به همراه دارد. توستر، فر، ماکروویو، ماشین های شستشو و لباسشویی های هوشمند، سیستم های گرمایش منزل، تکنولوژی های آبیاری و باغبانی، برخی از تجهیزات پیشرفته در ساختمان های مدرن هستند که رفاه بیشتری را برای خانواده ها به همراه دارند. به این طریق که داده های مصرف مشتری بین لوازم منزل به اشتراک گذاشته شده و کارها به دلخواه مشتری بصورت خودکار درمی آیند. با استفاده از این سیستم کنترل استخر و سونا امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید