خانه هوشمند – فروش تجهیزات و اجرای هوشمند سازی خانه شما

با ارایه پرده برقی های دارای پورت شبکه BUS که دیگر نیاز به سرخط رله برای کنترل ندارند باعث صرفه جویی در هزینه و کنترل کامل تر پرده برقی گردید. تمامی محصولات این شرکت با استاندارد های ISO 9001 و استاندارد مدیریت انرژی ISO 5001 و همچنین سیستم مدرن مدیریت زیست محیطی و استاندارد ISO 14001 و تولید می شود. با ارایه سیستم صوتی دارای پورت شبکه TCP / IP که قابلیت اتصال به ماژول های مشابه را دارد سیستم یکپارچه صوتی را ارایه نمود که نیاز به سیستم صوتی ماتریس را در منزل حذف کرده همچنین با سرعت بالا و بدون هزینه کنترل اینترنتی و WiFi سیستم هوشمند را فراهم کرد. هزینه این سیستم ها با افزودن قابلیت های مختلف به سیستم افزایش می یابد. با ما همراه شوید تا اطلاعات مفیدی درباره خانه های هوشند را در اختیارتان قرار دهیم. به طور مثال ۲۰ سال قبل با ورود تکنولوژی آیفون های صوتی و بعد از آن آیفون های تصویری به ایران استقبال زیادی از این موضوع نشد ولی با گذشت مدت کوتاهی سیر تصاعدی درخواست این سیستم بالا گرفت تا جایی که هم اکنون جزء ضروریات ساختمان محسوب می شود و هر روز با تکنولوژی های مدرن بر خیل مشتریان این سیستم اضافه می شود.

با توجه به اینکه خیلی از شرکت ها از این موضوع برای مطرح کردن پروتکل خود به عنوان یک پروتکل مطلق استفاده کردند استاندارد ASCII آمریکا یک پروتکل استاندارد را به صورت زیر معرفی نمود. در واقع هوشمند سازی ساختمان فراتر از همه این تعاریف بوده و کنترل همه تجهیزات ساختمان را در بر میگیرد که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. برای آشنایی بیشتر با صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان و آموزش رایگان هوشمند سازی ساختمان در این قسمت با اجزای سیستم bms بیشتر آشنا خواهید شد. شاید بسیاری از افراد خانه هایی با سیستم های هوشمند را به چشم یک کالای لوکس نگاه کنند اما در واقعیت اینطور نیست و این سیستم بسیار کارا و اقتصادی می باشد و در کنار کنترل و امنیت، رفاه را برای شما بوجود می آورد. پرده های هوشمند: پنجره ها هم مانند درب های خانه های هوشمند، قابلیت کنترل و مدیریت شدن و همچنین اجرای سناریوی مورد نظر را دارند. همچنین میتوان تمامی آنها را به سیستم های هوشمندی مجهز کرد. با پورت شبکه BUS معایب برند های قبلی را که سبد محصول کاملی نداشته و این تجهیزات را به صورت ناقص به سیستم خود متصل می نمودند حل کردند.

با ایجاد و تعبیه سوییچرهایی در پشت کلید که از شبکه BUS از هر مکانی فرمان میگیرند باعث شد که امکان اجرای سیم کشی سیستم هوشمند به صورت سنتی فراهم گردد و نیز حجم تابلو کوچکتر شود. شرکت TIS با ارایه سوییچرهایی که کانالهای آن به صورت دوتایی و یا ۳ تایی اینترلاک می شوند باعث حذف ماژول شاتر پرده و نیز ماژول HVAC برای کنترل فن های سه دور گردید. دیمرها امکان تنظیم نور را با افزایش یا کاهش نور لامپ­ ها بصورت الکترونیکی بوجود می ­آورند. لامپ ها خاموش و یا نورشان کمتر شود، پرده سفید نمایش پایین آمده جهت ارائه آماده شود. این در حالی است که در انواع خاصی از آن تاچ پنل تنها برای نمایش تجهیزات و نه کنترل آن ها کاربرد دارد. شرکت گلدور با تکیه بر دانش و تخصص جوانان ایرانی علاوه بر تولید محصولات خانه هوشمند، قادر به تولید سفارشی کلیه تجهیزات الکترونیکی و ابزارک های هوشمند است. در روش هایی که بدون استفاده از سیم (Wireless) دستگاه ها و تجهیزات با یکدیگر ارتباط دارند، از پروتکل هایی مانند ENocean ،Zway ،Zigbee و … این شرکت ها برای حل مشکل از پروتکل هایی که ارتباط را ساده تر کرده و خبری از مشکلات پروتکل های قبلی نظیر mod – BUS یا knx نبود استفاده کردند که بسیار کاراتر و سریعتر در سیستم خانه هوشمند ایفای نقش نمود .

در سال ۲۰۱۶ مشاهده سیستم اتوماسیون خانگی در ساختمان های تجاری، دانشگاه ها یا هتل ها به امری عادی تبدیل شده است اما استفاده از این سیستم ها در خانه های شخصی محدود به قشر مرفه جامعه است. پیش بینی می شود که در طول چهار سال آینده، بازار سیستم های هوشمند خانگی به نرخ رشد سالانه ۶۰% بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ دست خواهد یافت. برای ساخت خانه های هوشمند اولیه میلیون ها دلار هزینه می شد زیرا اکثرا از مولفه های ساخت دست استفاده می شد. هوشمندسازی خودکار: می توانید زمانبندی سناریوها و برنامه های روزانه را در اپلیکیشن خانه هوشمند خود انجام دهید تا کارها به صورت خودکار پیش بروند. امروزه داشتن ساختمان هوشمند که حرف ما را بفهمد و مطابق دستور ما کارها را در چند ثانیه انجام دهد، آرزوی هر کسی هست اما مسئله اینجاست قیمت هوشمند سازی چقدر است؟ همانطور که گفته شد هدف از هوشمند شدن این است که وسایل بهتر، سریع تر و با راندمان بالاتر کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید