خانه هوشمند (Smart Home): معرفی تجهیزات خانه هوشمند + عکس

وی تصور کرد که از طریق استفاده از یک شبکه متصل از دستگاه ها و حسگرها، خانه های هوشمند به مصرف کنندگان این اجازه را می دهد که مصرف انرژی ساختمان را موثرتر کنترل کنند.این کار در حالی انجام می شود که به طور همزمان سطح راحتی ساکنین برای انواع فعالیت های خانگی افزایش می یابد. مشخصا با تعیین سطح و اعلام آن به کارشناسان فروش به راحتی می توانید در کمترین زمان، محدوده قیمت هوشمند سازی ساختمان دستتان بیاید و تصمیم قطعی برای شما راحت تر باشد. و به جرأت می توان اعلامکرد بازار فعالیت این فن بخشی نادر کارهایی است که هنوز اشباع نشده است . هرچند گوگل اسیستنت ادغام های جانبی کمتری دارد، اغلب میتواند درخواست هایی را پاسخ دهد که الکسا از عهده آن بر نمیآید. در ادامه این مطلب به شما برخی از بهترین ابزار های هوشمند سازی ساختمان در 2020 را معرفی می کنیم. سوالی که بسیاری از افراد درباره آن می پرسند مزایای هوشمند سازی ساختمان است. این استراتژی به سرعت و با دقت تمام، در جهت افزایش راندمان و کاهش هزینه های غیر ضروری نمره قبولی خود را از طرف کارفرمایان محترم دریافت نمود. تکنولوژی ساختمان هوشمند نشان می دهد که تا چند سال آینده ساختمان های هوشمند کاملا جایگزین ساختمان های معمولی و از حالت تکنولوژی لوکس و لاکچری به یک تکنولوژی ضروری در هر ساختمان تبدیل می شود.

سرعت انتقال Z-Wave از Zigbee پایینتر است. میباشد. همواره تعهد، نوآوری و سرعت عمل با دقت بالا و رعایت تمام نکات HSE سرلوحه ارگ بند سازه بوده که حاصل آن خلق پروژه های متعدد موفق با کسب رضایت کارفرمایان محترم بوده است. ارگ بند سازه بهترین شرکت ساختمانی در زمینه های بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما با کادری مجرب و متشکل از افراد متخصص و خبره افتخار دارد فعالیت های متنوع عمرانی، تجاری و تحقیقاتی را با به خدمت گرفتن دانش های نوین دنیا و بهره مندی از توان قوی مهندسی به انجام رساند. این شرکت در پروژه های خود ، از بهترین و حرفه ای ترین مهندسان و متخصصان این حوزه استفاده می کند که همگی ، مجرب بوده و تجربه ی بالای در این زمینه دارند. این شرکت ساختمانی با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی های بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینهٔ ) کارفرما شروع به فعاليت کرده است.

بنابراین در صورتی که شما هم دنبال هوشمند سازی خانه خود هستید، بهتر است ضمن در نظر گرفتن بودجه خود نیازمندی هایتان را اولویت بندی کنید تا برای انتخاب سرویس ها و سیستم های هوشمند ساز به مشکل مواجه نشوید. اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب و اثاثیه منزل ، و … مهمترین علت بروز مشکل در ساختمان های هوشمند، اشتباه در مرحله مشاوره هوشمندسازی و طراحی است. بعبارتی قصد داریم بگوییم اگر مشتری حتی در موضوعاتی که بصورت غیر مستقیم به سیستم هوشمند مربوط هستند هم دچار مشکل شوند باز هم این مسأله متوجه شرکت مجری سیستم هوشمند است که هنوز بدلیل کمبود تجربه، نمی تواند مشاوره صحیح و قطعی به مشتری ارائه دهد. 6. اگر قرار باشد با دوستان تان در اتاقی بنشینید و قلیانی چاق کنید، آیا سیستم حریق خانه دردسر ساز نخواهد شد؟ به این ترتیب مدیریت شرکت با بررسی های دقیق در طول مدت انجام پروژه ها و شناخت بیشتر بازار، با تدوین یک نقشه راه کامل، مبادرت به ایجاد دپارتمان های تخصصی جهت رفع تمام نیازهای یک پروژه نمود.

پس اضطراری است در مورد هوشمند سازی ساختمان به علم نهایی کاملی برسید که بتوانید در بازار فعالیت این فن به خوبیکار نمایید . سیستم هوشمندسازی ساختمان میتواند به بخشهای حساس تر مثل سیستمهای ایمنی، آتش نشانی، تامین برق اضطراری نیز متصل شود. معمولاً کسری از مشتریان ما افرادی هستند که قبلاً از افراد متفرقه خرید کرده اند و امروز از نحوه عملکرد سیستم ناراضی هستند. کافی است مشخصات محصول مورد نظرتان را به ما اعلام کنید. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات باید مجری خانه هوشمند به قدر کافی در کار خود مجرب و قابل اطمینان باشد تا سازنده بر اساس مشاوره های کارشناسی او در این زمینه گام بردارد. بر روی رزومه کاری هر شرکت متمرکز شوید و درباره مشتری های گذشته شرکت ها تحقیق کنید و مطمئن باشید شرکتی که با این روش انتخاب می کنید واقعاً قابل اطمینان است. گاهی هوشمند کردن خانه فقط به معنی عوض کردن ابزار و لوازم خانه با انواع قابل اتصال به اینترنت یا خودکار آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید