خانه هوشمند (Smart Home): معرفی تجهیزات خانه هوشمند + عکس

در مورد تعیین هزینه هوشمند سازی ساختمان هم یک فاکتور مهم در ارزیابی قیمت ، رزومه و اعتبار برند یا شرکت ارائه دهنده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان است . قیمت هوشمندسازی ویلا در نور با توجه به برند دستگاه، گارانتی، ماژول های دستگاه و … یکی از فاکتورهای مهم در هوشمندسازی خانه در نظر گرفتن بودجه است. در حال حاضر خانه هوشمند به عنوان یک فناوری لوکس و لاکچری به حساب می آید و افراد معمولی و با شرایط مالی متوسط خیلی به دنبال این فناوری نیستند. همچنین نوع فناوری و تجهیزات مورد استفاده در هوشمند سازی نیز مهم بوده و بر هزینه نهایی آن موثر است. متغیر می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت های هوشمندسازی خانه در نور و نیز کسب مشاوره رایگان، با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمائید. براساس براورد انجام شده در شروع هوشمندسازی ساختمان، تعداد کلیدهای لمسی هوشمند مورد نیاز برای این آپارتمان شامل یک کلید لمسی هوشمند 2 پل و 4 کلید لمسی هوشمند 3 پل خواهد بود. بااینوجود چنانچه ابتدا اقدام به انتخاب پروتکل ارتباطی خانه هوشمند خود کنید، تعداد شرکتهایی که میتوانید انتخاب کنید محدود میشود. هوشمند سازی ساختمان علاوه بر جذابتر کردن محیط، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی و برخی هزینهها میشود.

بسیاری از پروتکلها مانند Z-Wave از ارتباط بیسیم استفاده میکنند؛ اما از طرف دیگر در برخی از این پروتکلها نیز از سیمکشی برای برقراری ارتباط استفاده میشود. علاوه برموارد یاد شده، در خانههای هوشمند، کاربردهای دیگری شامل کنترل سیستم صوتی به وسیله موزیک پلیر دیواری، آبیاری گیاهان و حتی غذا دادن به حیوانات خانگی نیز بسیار مرسوم است. روبات های هوشمند به صورت اتومات کارهای تمیزکاری را انجام می دهند و حتی به صورت اتوماتیک شارژ می شوند. هدف کلی آن افزایش کیفیت زندگی است که از طریق آسان تر کردن کار ها آن را محقق می کند. در ضمن سیستم BACnet این قابلیت را دارد که بدون نیاز به تعویض سیستم کنترل مرکزی، انواع تجهیزات و کنترل کنندهها را تعویض کند بدون اینکه تداخلی به وجود بیاید. دو راه ارتباط اصلی که هر کدام قوانین خاص خود را دارند، وجود دارند. قابلاجرا بودن اپلیکیشن های هوشمند سازی خانه بر روی سیستم های اندروید و iOS مزیت مهمی برای رشد و توسعه آن می باشد که اپلیکیشن های ساخته شده در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) قابلیت نصب بر روی هر دو سیستم را دارند. 7. شرکت های خانه هوشمند در شمال فقط و فقط به مشتریان خودشان پاسخگو هستند.

2. رطوبت شمال، بزرگترین معضلی که شرکت های غیر مقیم در شمال به آن واقف نیستند. با تمام این توضیحات لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده توسط شرکت آریا ایمن کاملاً طبق لیست شرکت های وارد کننده بوده و مزیت این شرکت نسب به شرکت های غیر مقیم نیز گارانتی و پشتیبانی بدون قید و شرط در محل مشتری توسط شرکت آریا ایمن و تکنسین دوره دیده آن می باشد. دوستان گرامی؛ متاسفانه تماس های هفتگی بسیاری از مشتریان، ناشی از بدقولی شرکت های غیر مقیم در شمال دریافت می کنیم که درخواست پشتیبانی برای سیستم خانه هوشمند می نمایند. از جذاب ترین بخش های خانه هوشمند، تعریف سناریو های مختلف می باشد. با توجه به تامین کلیه ی تجهیزات و لوازم هوشمندسازی خانه و متعلقات آن بدون واسطه، قیمت های ارائه شده توسط شرکت آریا ایمن دقیقاً قیمت لیست شرکت های وارد کننده می باشد. همراهان گرامی، درصورت هرگونه سوال راجع به هوشمندسازی ویلا در نور و اخذ مشاوره رایگان می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمائید. سنسورهایی که در هوشمندسازی ساختمان استفاده می شود هر کدام ورودی و خروجی متفاوتی خواهند داشت. استفاده از آن هم بسیار راحت است دستگاه مرکزی به اینترنت وصل شده یا با بلوتوث به موبایل یا دستگاه های موجود در خانه متصل می شود و به سادگی این سیستم قابل کنترل است.

استفاده از سیستم هوشمند ساختمان BMS هم بسیار راحت است دستگاه مرکزی به اینترنت وصل شده یا با بلوتوث به موبایل یا دستگاه های موجود در خانه متصل می شود و به سادگی این سیستم قابل کنترل است. همچنین مبحث بسیار مهم صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی مصرف انرژی که روز به روز اهمیت آن در حال افزایش است با استفاده از سیستم های مدرن BMS به بهترین شکل ممکن قابل اجرا می باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با توضیحاتی که در ادامه خواهید خواند، با یکی از کاربردی و به روز ترین حوزه های تکنولوژی بیشتر آشنا شوید. علاوه بر این ها شما می توانید خانه تان را طوری کنترل و شبیه سازی کنید که در طول شبانه روز طوری عمل کند که کسی متوجه عدم حضورتان در خانه نشود. شرکت رهنما فردا همواره در تمامی تبلیغات خود مانند تبلیغات محیطی، تبلیغات در فضای مجازی و حضور در نمایشگاه ها و برگزاری سمینارها، سعی بر آن داشته است که فعالان صنعت ساختمان و مردم شریف استان را با پروتکل ها و استانداردهای معتبری همچون KNX و Z-wave آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید