دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

این پروتکل از مهم ترین پروتکل های شبکه بی سیم محسوب می شود. در موارد دیگری که این سناریو ممکن است فعال شود در زمان یخ زدگی و سرمای شدید است که البته کمتر این اتفاق می افتد. هوشمند سازی ساختمان ، کلید مدیریت یک آسمان خراش متشکل از تعداد طبقات زیاد (بیش از 150 طبقه) ، تعداد آسانسور و پله برقی بالا ، سیستم های خنک کننده (با کنترل آب و هوا) ، سیستم های نظارتی متعدد ، سیستم های امنیتی ، چراغ های روشنایی است که با توجه به زمان و موقیعیت ، هشدارهای آتش نشانی ، سیستم های اطفا حریق خودکار و موارد دیگر تغییر کند. جالب است بدانید که در یک ساختمان هوشمند میتوان آبیاری گیاهان موجود در حیاط و یا داخل ساختمان را بهطور خودکار طبق برنامه از پیش تعیینشده انجام داد. سیستم هوشمند نصب شده در خانه هوشمند باعث می ­شود تا در هنگام زیاد بودن نور در محیط به صورت خودکار برخی از سرخط ­های روشنایی خاموش شوند. کنترل روشنایی و تغییر رنگ نور لامپ های هوشمند، کنترل پرده و کرکره های برقی و سیستم تهویه از دیگر امکاناتی هستند که برای تطبیق نیازهای کاربر با فصول و موقعیت های مختلف در طراحی اپلیکیشن هوشمند سازی منازل بکار می بریم.

کنترل کننده مرکزی – تاچ پنل می تواند متناسب با نیاز کاربر هماهنگ کننده اجزای مختلف سیستم ، پردازش کننده اطلاعات و همچنین رابط سیستم با کاربر باشد. برای هشومندسازی خانه لازم است تا بخش های مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته و هماهنگ شوند. سیستم های سرمایش و گرمایش با استفاده از انواع سنسورها، ترموستات و کلیدهای هوشمند هماهنگ می شوند. در کل کشور با بیش از 5 سال سابقه در هوشمند سازی با بهره گیری از خاص ترین تکنولوژی در اجرا و زیر ساخت، با اقتصادی ترین هزینه ممکن برای کارفرمایان و مصرف کنندگان در صنعت ساختمان آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هموطنان عزیز می باشد. ساختمان­ های هوشمند از تجهیزات و امکانات منحصر به فردی برخوردار هستند که می ­تواند آسایش، امنیت و آرامش را برای افراد به همراه داشته باشد. خانه هایی که امروزه ساخته می شوند، تا حدودی از امکانات و قابلیت های خانه هوشمند را به همراه دارند. امکان مشاهده تمامی قسمت­ های خانه را با استفاده از دوربین مداربسته در تلفن همراه فراهم می ­کند. سپس بر اساس شاخص های تعریف شده و مقایسه آن ها با اطلاعات موجود، دستور مورد نظر را صادر می کند.

دستگاه های صنعتی هم در مقایسه با نیرووانسانی در مدت زمان کمتری کار می کنند و از طرفی دیگر کیفیت آن ها نیز بیشتر است. آموزشگاه فن آموزان متعهد است در دوره ی مجازی هوشمندسازی منازل خدمات خود را با بهترین کیفیت به کارآموزان ارائه دهد. Control4 بعدا در همان سال اولین محصولات خود را به عنوان یکی از اولین شرکت های فعال در حوزه هوشمند سازی وارد بازار کرد. به همین دلیل ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) با استفاده از فناوری پیشرفته و ارائه جدیدترین ایده ها آماده ایم تا در ایران بهترین اپلیکیشن هوشمند سازی خانه را برای همگام شدن با دنیای امروز طراحی کنیم. سیستم نصب شده در پارکینگ یک خانه هوشمند، با هدایت کردن خودروها به سمت جای پارک می­ تواند از ایجاد ترافیک در روزها و ساعات شلوغی پارکینگ جلوگیری کند. به وسیله زنگ هشدار یا پیام تلفنی صاحب­خانه را از باز و بسته شدن درب و پنجره ­ها آگاه می­ کند. مثلا اگر یک حیوان خانگی مثل سگ دارید و می خواهید از دفتر یا شرکت خود از او مراقبت کنید. چه تصمیم دارید وضعیت امنیت خانهی خود را مشاهده کنید، نوجوانان خود را چک کنید یا هر کار دیگر، دوربینهای هوشمند میتوانند زمانی که در خانه حضور ندارید، چشم و گوش شما باشند.

ماژول های کنترلی معمولاً در داخل تابلو برق و یا پشت پریز نصب می شوند. اساس کار عملگرها، براساس سیگنال های کنترلی می باشد. تنظیم ۰ تا ۱۰۰ درجه ­ای سیستم روشنایی از کاربردی­ ترین ویژگی­ های خانه هوشمند محسوب می ­شود که علاوه بر کاهش مصرف انرژی، زیبایی ساختمان نیز فراهم می­ شود. علاوه بر این تابلوهای مسیریابی نصب شده در راهروها نزدیک­ترین جای پارک خودرو را به افراد نشان می­ دهند. اما این اتصال چگونه انجام می گیرد؟ روش های مختلفی برای اتصال کنترلرهای مختلف به کنترلر مرکزی وجود دارد. با این حال با توجه به تنوع و وجود تولیدکنندگان مختلف داخلی و خارجی، پیاده سازی آن به روش های متفاوت و توسط متخصصین انجام می شود. این تجهیزات بصورت یک سیستم کامل و یکپارچه درپروژههای مختلف قابل اجرا هستند. اما می توان سیستم هوشمند کامل تر و یا با تجهیزات کمتر نیز در نظر گرفت که بسته به نظر مشتری تغییر می کند. کولرهای آبی، فن کوئل و یا اسپلیت نیز می توانند به عنوان سیستم سرمایشی در هوشمندسازی خانه انتخاب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید