دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

اینگونه علاوه بر آسایش و راحتی بیشتر با صرفه جویی در هزینه و زمان میتوانید از آموزش های لازم در خصوص هوشمندسازی بهره مند شوید. همچنین می توانید از هر جایی که باشید خودتان بر عملکرد این سبستم نظارت داشته باشد. از طریق سنسور برای آگاهی از رخ دادن هر چیز غیرمعمول، نمایش تمام بارهای مصرفی دما و … مثلا برای روشن کردن چراغ های اتاق خواب نیازی نیست به اتاق بروید بلکه از هرجای دنیا می توانید تنها با کمک یک نرم افزار که روی گوشی تلفن همراه شما نصب می شود چراغ اتاق خوابتان را روشن و خاموش نمایید. به طوریکه می توان گفت بشر از زمانی که پا به این دنیا گذاشته، به فکر یک زندگی راحت بوده. دسترسی به سیستم کنترل ساختمان از هر کجای دنیا از طریق PDA، کامپیوتر و یا نمایشگر لمسی. هر تعداد تجهیزات هوشمند سازی که در ساختمان وجود داشته باشد، سیستم bms تحت کنترل خود قرار می دهد.

ما همیشه کیفیت را سرلوحه کارمان قرار داده ایم و معتقدیم ایرانی شایسته بهترین هاست. این سیستم هم یکی دیگر از سیستم های هوشمند ساز خانه است که با اتصال به اینترنت می توانید آن سبک از موسیقی هایی که مورد علاقه شماست را دانلود و پخش کند. یک اتصال اینترنت با سرعت بالا از اتصال روان و قابل اعتماد بین دستگاههای مجهز به وای فای اطمینان حاصل میکند. هوشمندسازی خانه به صاحبان خانه امکان می دهد که وسایل، ترموستات، چراغ ها و سایر دستگاه ها را از راه دور با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت از طریق اتصال به اینترنت کنترل کنند. برای ایجاد یک خانه هوشمند به چند قسمت نیاز داریم که با راه اندازی آن ها خانه شما به یک محیط کاملاً هوشمند تبدیل می شود.اگر میخواهید با اسمارت هوم آشنا شوید مقاله صفر تا صد اسمارت هوم چیست را مطالعه نمایید. کسانی که در شهر دیگر ویلا یا خانه ای دارند که برای مدت طولانی از سال در آن حضور ندارند، اصلی ترین طرفداران این بخش از خانه هوشمند هستند. این سیستم از حضور این افراد در آسایشگاه ها خلاص میکند به صورتی که این سیستم ها مخصوص راحتی و امنیت این افراد طراح می شوند.

می توان گفت تکنولوژی به یک جز جدایی ناپذیر از زندگی افراد تبدیل شده است. راهکارهای ساده موثر و بهینه برای سیستم های برقی ساختمان به دست می آید. نمایش خطاها و ارسال اتوماتیک آن به افراد مسئول برای اقدامات بعدی. این سوالی است که اغلب افراد با آن مواجه هستند. برخی از مدلهای زنگ در ویدئویی حتی تشخیص چهره هم انجام میدهند، به این معنی که بدون نشان دادن افراد پشت در، میتواند به شما بگوید چه کسی آنجاست. بنابراین در صورتی که شما هم دنبال هوشمند سازی خانه خود هستید، بهتر است ضمن در نظر گرفتن بودجه خود نیازمندی هایتان را اولویت بندی کنید تا برای انتخاب سرویس ها و سیستم های هوشمند ساز به مشکل مواجه نشوید. در ادامه تعریف هوشمند سازی ساختمان نظیر هوشمند سازی ساختمان اصفهان بهتر است به توضیح بیشتر در مورد اینکه هوشمندسازی ساختمان چه مزایایی دارد، بپردازیم. مدل امنیتی: این مدل سیستم های امنیتی ساختمان را یکپارچه می کند و همه آنها را با هم مدیریت می کند. با وجود همه این شایدها بد نیست کمی بیشتر درباره خانه یا ساختمان هوشمند بدانیم.

یکی از مهمترین قسمت های مورد نیاز جهت هوشمند سازی ساختمان وجود یک سیستم یکپارچه برای کنترل تجهیزات مختلف برقی ساختمان است. شکی نیست که هوش مصنوعی در زمینه خانه هوشمند هم حرفی برای گفتن دارد. دستگاه های صنعتی هم در مقایسه با نیرووانسانی در مدت زمان کمتری کار می کنند و از طرفی دیگر کیفیت آن ها نیز بیشتر است. به عنوان مثال در خانه های سنتی سیستم روشنایی به صورت دستی کار می کند. مدل اطفاء حریق: این مدل سیستم اعلان حریق و اطفاء حریق را یکپارچه کرده و تمام آنها را مدیریت می کند. هدف کلی آن افزایش کیفیت زندگی است که از طریق آسان تر کردن کار ها آن را محقق می کند. این نحوه کار باعث می شود همه کنترلرهای سیستم با هم در ارتباط باشند. این سیستم باعث می شود در صورت وجود آتش در ساختمان سریعاً ساکنین را خبر کند و در صورت وجود اطفاء حریق آتش را به سرعت خاموش می کند تا آتش به بخش های دیگر ساختمان نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید