دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

سیگنال های آنالوگ ولتاژی: محدوده ولتاژی این سیگنال ها بین 0 تا 10 ولت است. برای مثال در سیستم تهویه اتوماتیک هوا ، با تنطیم درجه حرارت روی دمای دلخواه در فصا زمستان یا تابستان ، سیستم به صورت اتوماتیک و با استفاده از سنسور های نصب شده ، دما را در همان محدوده نگه می دارد و دیگر نیازی به خاموش و روشن کردن کولر و یا سیستم گرمایش نیست . برخی دیگر از این دوربین های مداربسته کودک ، قابلیت پخش لالایی برای کودک را دارند . برخی از سیستمها دارای مرکز هوشمندی هستند که تنها با دستگاههایی از همان برند و سازنده کار میکنند اما برخی دیگر مانند آمازون اکو (Amazon Echo) قابلیت سازگاری با دستگاههای بیشمار را دارند. تا هوشمند سازی ساختمان که عبارت ساختمان هوشمند می تواند شامل دفترکار هوشمند، مرکز تجاری هوشمند و به طور کلی هر مکانی که با تجهیزات الکتریکی در ارتباط است، باشد. در استفاده از این سیستم هوشمند سازی نیز یک مرکز کنترل وجود دارد که همه اطلاعات را دریافت می کند.

با هوشمند سازی خانه امکان بهره برداری از قابلیت های مختلف مانند سیستم روشنایی ، گرمایش و سرمایش هوشمند، سیستم امنیتی و کنترل هوشمند وسایل برقی وجود دارد. سیستم bms به نوعی سیستم مدیرتی محسوب می شود که کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت کنترل و مدیریت قسمت های مختلف ساختمان را دارا است. جهت برآورد دقیق تجهیزات هوشمندسازی ساختمان مورد نیاز، لازم است شناخت کافی از تجهیزات هوشمندسازی ساختمان و همچنین عملکردهای مورد انتظار خود از آن ها داشته باشیم. در پارکینگ های هوشمند اطلاعات کامل از وضعیت هر پارکینگ از طریق سنسور ها به سیستم کنترل مرکزی فرستاده می شود . هنگامی که خانه شما هوشمند باشد ، در مواقعی که در بیرون از منزل هستید ، کنتلل کامل بر خانه ی خود دارید و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد . اما این یک خانه ی هوشمند کامل نیست . با دوربین استور می توانید داشتن یک خانه و زندگی هوشمند را تجربه کنید . آموزشگاه فن آموزان با پیروی از روش های کاملا علمی، در راستای تحقق اهداف زیر نسبت به برگزاری دوره های مجازی هوشمندسازی برای علاقه مندان و کارآموزان اقدام نموده است.

ترموستات هوشمند، ترموستاتی است که میتوانید از هر جایی که هستید آن را تغییر دهید. در خانه هوشمند می توانید همه ی وسایل را در هر جایی که جهان که باشید از طریق اینترنت کنترل کنید . این گروه 12 سال سابقه اجرای پروژههای خانه هوشمند در تهران، اصفهان، شمال و جنوب کشور را دارد و میتواند بدون محدودیت، یک خانه، ویلا یا یک ساختمان را با بهروزترین تجهیزات دنیا هوشمند کند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات خانه و آشپزخانه پاک هوم، با چندین سال سابقه درخشان، اولین انتخاب خانواده برای داشتن محیطی لوکس و زیبا، با بهره گیری از بهروزترین و با کیفیت ترین تجهیزات سازگار با محیط زیست، نمایندگی رسمی بیش از 20 برند مطرح حوزه خانه و آشپزخانه است. شرکت ارگ با بیش از ۲ دهه سابقه فعالیت، انواع پلتفرمهای مدیریت هوشمند ساختمان و هوشمندسازی خانه را ارائه میکند. ارگ در کنار ارائه تجهیزات هوشمندسازی تاکنون بیش از هزار پروژه هوشمندسازی را اجرا کرده است؛ ضمن اینکه نخستین و تنها تولید کننده سیستم ایرانی تشخیص و شناسایی چهره به شمار میرود. جنیوس با ارائه یک نقشه اصولی و دقیق، با در نظر گرفتن تمامی نیازهای پروژه، سیستم الکتریکال استاندارد و بی نقص را خلق میکند.

به محض حرکت در مقابل این سنسور، خروجی آن فعال شده و می توان به سیستم روشنایی متصل شود و پس از تشخیص حضور افراد لامپ ها روشن شوند. سازنده ها در مناطق بالای شهر ، از تمامی قابلیت ها برای هوشمند تر شدن سازه خود استفاده می کنند . هدف از این مدل استفاده بهینه از انرژی می باشد که با مصرف انرژی کمتر آسایش بیشتری برای ساکنان ایجاد کنند. وقتی در مورد هوشمند سازی خانه یا ساختمان صحبت می شود، همه ی افراد به شدت به همچین خانه ای ابراز علاقه می کنند. یکی از معتبرترین شرکت هوشمند سازی، خانه هوشمند هایکا هست که تا به امروز ۵۰۰۰ پروژه ی هوشمند سازی در سراسر ایران داشته اند.هایکا به دلیل مزیت های بسیاری که برای مشتریان از جمله: گارانتی، پشتیبانی قوی، مشاوره ی رایگان، محصولات با کیفیت، قیمت مناسب، جایگاه ویژه ای در این حوزه دارد.محصولات هایکا شامل : سیستم روشنایی هوشمند با کلیدهای لمسی، سیستم سرمایش گرمایش،پرده برقی هوشمند، سیستم صوت وسایر تجهیزات امنیتی ساختمان و… ما با تعبیه گزینه تایمر و تنظیم زمان، این امکان را به وجود می آوریم که تمامی امکانات گفته شده طبق برنامه ای مشخص فعال یا غیر فعال شوند. با به کار بردن یکی از راه حل های زیر می توانید نیاز امروز صنعت برای راندمان بهتر انرژی را برطرف سازید.

دیدگاهتان را بنویسید