دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

مدلسازی ارتباطات تجهیزات با استفاده از این پروتکل مشابه ارتباطات شبکه های کامپیوتری بوده و از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار میباشد. از روی کلیدهای هوشمند علاوه بر کنترل روشنایی امکان کنترل پرده ها نیز امکان پذیر میباشد. مواردی که در این امکان یعنی کنترل روشنایی به کار گرفته میشود شامل: روشن و خاموش کردن خودکار لامپها، تنظیم سطح نور، کاهش و افزایش دادن سطح نور، مشاهده وضعیت و خاموش و روشن کردن آنها از راه دور و بیرون از ساختمان است. کنترل روشنایی خانه شامل روشن و خاموش نمودن خودکار لامپ ها در منزل و یا ساختمان ، تنظیم سطح نور ، کاهش یا افزایش و همچنین تعیین و مشاهده وضعیت و امکان روشن و خاموش نمودن آن ها از راه دور و بیرون ساختمان است. شما با هوشمند سازی ساختمان خود ، می توانید سیستم های اعلام و اطفاء حریف و همچنین ورود و خروج پرسنل ، دوربین های مدازبسته و نشتی آب و آب گرفتگی و حفاظت از برق گرفتی را انجام و کنترل کنید.

در واقع شما با هوشمند سازی ساختمان ، دستی باز خواهید داشت و می توانید تمامی المان های مد نظر خود را در خانه به راحتی کنترل کنید و هر زمان ، که دل خواه شما بود ، یک فرمان را با استفاده از سیستم BMS اجرا و یا قطع کنید. حتی ممکن است شما یک خانه ویلایی داشته باشید و در زمان های خاص و اوقات فراغت به ویلای خود مراجعه کنید. و تمام کنترل درب ورودی و اتصال آن به دوربینهای مدار بسته و دستگاههای ثبت ورود میتواند ایمنی سیستم را بهطور قابل ملاحظه ای افزایش دهد و این بسیار مهم است که با هوشمند سازی ساختمان این امکان به ساختمان شما اضافه می شود. و تمام کنترل درب ورودی و اتصال آن به دوربینهای مدار بسته و دستگاههای ثبت ورود میتواند ایمنی سیستم را بهطور قابل ملاحظه ای افزایش دهد و نیز نیز بسیرا مهم است که با هوشمند سازی ساختمان این امکان به ساختمان شما اضافه میشود . در این حال شما برای مراقبت از درختان، گل ها و فضای سبز ویلایی خود چکار می کنید؟

در واقع شما هر قسمتی از استخر یا خانه را که برقی باشد را بخواهید می توانید به سیستم خانه هوشمند متصل کنید و به صورت بی سیم و از راه دور توسط تلفن همراه خود و اینترنت کنترل کنید. در شرایط بحرانی با ارسال سریع و به موقع اعلام خطر میتوانید از حوادث و کاهش اثرات اون نیز جلوگیری کنید و به طور خودکار و اتوماتیک پیام اضطراری را برای بخشها و اتاقهای خانه ارسال میکند. در شرایط بحرانی با ارسال سریع و به موقع اعلام خطر میتوانید از حوادث و کاهش اثرات اون نیز جلوگیری کنید و به طور خودکار و اتوماتیک پیام اضطراری را برای بخش ها و اتاق های خانه ارسال می کند. بر روی کلیدها فرمان خاموشی سراسری یا Central Off تعریف شده و لذا هنگام ترک اتاق یا خروج ویلا با زدن این کلید کلیه چراغها خاموش می شوند و با خیال راحت میتوانید ویلا را ترک کنید.

این کلیدها قابلیت لیبل گذاری دارند تا کارکرد هر شاستی به سادگی بر روی آن تعریف شود. یکی دیگر از بهترین مزایای هوشمند سازی ساختمان ، داشتن امکان استفاده از یک آرشیو مرکزی صوتی است ، که می توان به وسیله ی آن یک موزیک دل خواه را انتخاب و یا جهت اجرای مراسم های مختلف ، حالت های از قبل تعریف شده را انتخاب و اجرا نمود و یا تجهیزات اداری را نیز از طریق این سیستم کنترل نمود. تنظیم ساعات آبیاری اگر به وسیله یک کارشناس انجام شود بهتر است. کنترل روشنایی خانه شامل روشن و خاموش نمودن خودکار لامپها در منزل و یا ساختمان ، تنظیم سطح نور ، کاهش یا افزایش و همچنین تعیین و مشاهده وضعیت و امکان روشن و خاموش نمودن آنها از راه دور و بیرون ساختمان است. همچنین هوشمند سازی سبب میشود تا تأثیر عواملی همچون خطای نیروی انسانی، نرخ وقایع و رخدادهای خارج از کنترل و سوانح کاهش پیدا کرده و باعث افزایش قابلیت اطمینان از عملکرد صحیح تأسیسات و تجهیزات ساختمان و بهبود امنیت عمومی ساختمان شود. شاید شما هم در ذهنتان یک خانه، محل کار یا شهر رؤیایی را تصور کرده باشید. در صورتیکه شما روش کارکرد یک سیستم کنترل امنیت را ندانید به چه شکل میتوانید آن را تحت فرمان خویش دراورید؟

دیدگاهتان را بنویسید