دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

نور و روشنایی یکی از حوزههای بسیار مهم در محیط زندگی انسان به شمار میرود. روشن کردن چراغ که برای یک فرد کاملا سالم عمل سادهای به شمار میآید می تواند برای یک فرد با معلولیت چالش بزرگی باشد. برخی از آنها زمانیکه برای نوشیدن یک لیوان آب در نیمه شب از خواب برمی خیزند، به دلیل عدم وجود روشنایی هوشمند، به زمین می افتند و صدمه می بینند. ارائه راه حل: اینکه شما درخواست ساخت یک سیستم هوشمند دادهاید نشان میدهد که یک مشکلی وجود دارد که باید حل شود. همچنین می توانید یک مغازه ارائه دهنده خدمات ساختمانی راه اندازی کرده و به پیاده سازی پروژه های هوشمند سازی بپردازید. در صورتی که با کلیه مراحل هوشمند سازی آشنا باشید و در یک دوره آموزش خانه هوشمند حرفه ای ثبت نام کرده باشید می توانید به استخدام شرکت های معتبر و بزرگ درآمده و از حقوق بالاتری برخوردار باشید.

برای ورود به بازار کار هوشمند سازی پس از آموزش هوشمند سازی ساختمان می توانید بهترین شرکت ها و سایت های فعال در زمینه پیاده سازی پروژه های هوشمندسازی را شناسایی کرده و با ارسال رزومه به آنها به استخدام آنها درآیید. برای سنجش میزان رطوبت در هوای اتاق ها به امداد داده ها این سیستم , کنترلر مرکزی تصمیم میگیرد که چه میزان از سیستم تهویه مرکزی استعمال نماید . سیگنال های آنالوگ یا این که دیجیتال خروجی سنسورها به کنترلرهای گوشی یا این که هر کنترلر دیگر, ارسال می شود . شما کنترلر مورد نیاز خود را متناسب با تعداد ورودیها و خروجی های پروژه یا همان I/O لیست پروژه انتخاب می کنید. سنسورهایی که در هوشمندسازی ساختمان به کارگیری می شود هریک محل ورود و خروجی مختلفی خواهند داشت . در یک ساختمان از سنسورهای کوچک اتاقی و کانالی گرفته تا سنسورهای کمربندی که بدور لوله آب مخازن نصب میشوند , به کارگیری می شود .

جنبه های مثبت به کارگیری سیستم هوشمند سازی در ساختمان نامحدودند که همه آنها در نهایت منجر به آسودگی و رفاه هر چه بیشتر میشود. رویکرد فزاینده بهرهگیری از فناوری اطلاعات در صنایع مختلف منجر به شکل گیری نسل جدیدی از ساختارها، فرآیندها، ساز و کارها و به تبع آن، نیازهای جدید در این حوزه ها شده است. Ethernet یک فناوری سنتی برای اتصال شبکههای محلی سیمی (LAN) بوده و دستگاهها را قادر میسازد تا از طریق یک پروتکل با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برای مثال اگر بخواهید کل قسمت های خانه اعم از سیستم های صوتی و روشنایی و همگی وسایل برقی را تحت کنترل یک پنل در بیاورید ، قطعا هزینه بیشتری را نیز باید متحمل شوید. بعلاوه کنترل هوشمند دمای خانه و روشنایی راحتی و آسایش این عزیزان را به همراه دارد. این افراد میتوانند با استفاده از سیستم هوشمند سازی خانه زندگی با آسایش بیشتری را تجربه کنند. ضرورت خانه هوشمند برای سالمندان گاهی به معنای نجات زندگی آنها است.

همین حالا هم خانه های هوشمند زندگی ساکنینشان را به کلی تغییر دادهاند. پس برای کار در موضوع اتوماسیون ساختمان شما نیاز دارید که شیوه فعالیت با سنسورها را بلد باشید و به طور کلی از اتوماسیون صنعتی آگاه باشید . هوشمند سازی خانه میتواند بسیاری از این چالش ها را برطرف کند مثلا با استفاده از یک دستیار صوتی هوشمند میتوان عملکردهایی مانند روشن کردن چراغ را از طریق فرمان صوتی انجام داد، با اجرای یک سناریو وضعیت کلی خانه را مدیریت کرد و از طریق سیستم هشدار امنیت آنها را افزایش داد. هوشمند سازی خانه یک راهکار کاربردی برای افزایش راحتی و اطمینان افراد سالمند و خانواده آنها است. طبق اعلام Z-Wave Alliance، دستگاههای Z-Wave Plus شامل ۶۷% بهبود محدوده، ۵۰% افزایش عمر باتری و ۲۵۰% پهنای باند بیشتر میشوند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید. سنسورهای تشخیص نشت گاز، سنسورهای حرکنی و دوربین ها تمام امکانات لازم برای نظارت بر صحت و سلامت آنها را فراهم می کند. راه رفتن برای آنها دشوار است و لازم است تا فرزندان یا خانواده آنها ضمن رسیدگی به امور خود از حال آنها نیز آگاه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید