دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

ازجمله مواردی هستند که خانه قدیمی شما را به خانه ای هوشمند و ایمن تر تبدیل می کنند. به همین دلیل اگر قصد دارید خانه قدیمی خود را به خانه ای کاملاً هوشمند تبدیل کنید، باید وقت و هزینه بیشتری صرف کنید. شما میتوانید خانهی خود را به لامپهایی مجهز کنید که از هر کجا که هستید تنها با یک ضربه و یا یک کلمه، میتوانید آنها را به صورت اتوماتیک یا دستی خاموش یا روشن کنید. اگر برای شروع پروژه ی خانه هوشمند نیازمند تجهیزات هوشمند سازی باشید، بهتر است به یکی از شرکتهایی معتبر مراجعه کنید. این سیستم شامل یک شبکه گسترده است که به شما اجازه می دهد تمامی چراغ های خانه را به راحتی مدیریت می کند. در یک شبکه استاندارد Modbus، یک Master و حداکثر 247 Slave وجود دارد که هر کدام یک آدرس Slave منحصر به فرد از 1 تا 247 دارند. انواع مختلف روشهای کنترل یک تجهیز وجود دارد. تابلو برق ATS که مخفف Automatic Transfer Switch است وظیفه تشخیص قطع برق اصلی را دارد. به لحاظ علمی می توان گفت که در این روش اطلاعات بسته به استاندارد استفاده شده بر روی یک، دو یا چهار زوج سیم منتقل شوند که این سیم کشی کاملا از سیم کشی برق اصلی مجزا می باشد.

اما مفهوم هوشمندسازی در خانه بسیار گسترده تر است.خانه هوشمند به نحوه راه اندازی وسایل و تجهیزاتی در خانه اشاره دارد، که در آن لوازم و دستگاه ها را می توان به طور خودکار از راه دور و از هر نقطه ای با اتصال به اینترنت، با استفاده از تلفن همراه یا دستگاه های شبکه ای دیگر کنترل کرد. برای هوشمند سازی سیستم روشنایی از سیستم BMS استفاه می شود که توسط آن می توان خاموش و روشن شدن خودکار ، تنظیم سطح نور را کنترل کنید . 4-پیروی از جدیدترین متدهای آموزشی با استفاده از فضای اینترنت و مزایای متعدد آن به منظور کاهش هزینه تردد و صرفه جویی در زمان افراد. گیاهان هم از هوشمندسازی خانه بینصیب نیستند و حتی آبیاری آنها را نیز میتوان هوشمند انجام داد. یکی از جذاب ترین کارهایی که می تواند پس از هوشمند سازی ساختمان انجام شود ایجاد سناریوهای مختلف است که کمک می کند چندین کار به صورت هم زمان برای شما انجام شود.

استفاده از این سیستم ها جهت راه اندازی خانه هوشمند یا سیستم ساختمان هوشمند نیازمند نیروی متخصص است. اینترنت در حال حاضر همه مردم را به هم متصل میکند ولی با اینترنت اشیاء یا IOT تمام اشیاء به هم متصل می شوند اینترنت اشیا یا‪ IoT مفهومی جدید در دنیای فناوری و ارتباطات بوده و به طور خلاصه فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده از طریق شبکههای ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم میشود. خانه هوشمند خانه یا ساختمانی مدرن محسوب می­ شود که قسمت­ ها و وسایل موجود در آن توسط یک سیستم مرکزی، یکپارچه شده است و به خوبی در کنار یک­دیگر کار می­ کنند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات خانه و آشپزخانه پاک هوم، با چندین سال سابقه درخشان، اولین انتخاب خانواده برای داشتن محیطی لوکس و زیبا، با بهره گیری از بهروزترین و با کیفیت ترین تجهیزات سازگار با محیط زیست، نمایندگی رسمی بیش از 20 برند مطرح حوزه خانه و آشپزخانه است. ارگ در کنار ارائه تجهیزات هوشمندسازی تاکنون بیش از هزار پروژه هوشمندسازی را اجرا کرده است؛ ضمن اینکه نخستین و تنها تولید کننده سیستم ایرانی تشخیص و شناسایی چهره به شمار میرود. در اینجا از دو جنبۀ مختلف بررسی میکنیم که چرا باید به فکر هوشمند سازی آپارتمان و خانۀ خود باشیم.

برای بخش های مختلف خانه می توانید برنامه های از پیش تعیین شده داشته باشید . قطعا به شما خواهند گفت که هوشمند سازی ساختمان صرفا به معنای استفاده از گجت های هوشمند در ساختمان نیست. آسودگی خاطر شما مهمترین خصوصیت یک ساختمان هوشمند نیست. با خانه هوشمند حتی لازم نیست که سراغ کنترل تلویزیون بروید. سیستمهای هوشمند تلاش دارند با استفاده از اقدامات کنترلی، شرایط محیطی مدیریت منابع و شرایط را در دست بگیرند. در تعریفی ساده این امکان در واقع مجموعه ای از ابزارها را برای شما فراهم می کند. حتی شما هزینه استخدام یک ربات را هم نخواهید داد. جالب است بدانید که حتی میتوان با استفاده از حسگر اثرانگشت یا کارت مغناطیسی علاوه بر ایجاد ایمنی بیشتر به طبقهبندی و زمانبندی سیستمها نیز پرداخت.۴. به طور کلی شما می توانید سناریوهای مختلفی شامل روشن و خاموش کردن سیستم های روشنایی، روشن و خاموش کردن اسپیلت و هر سناریویی که مد نظرتان است را در تاچ پنل هوشمند تنظیم نمایید. لامپهای هوشمند همچنین میتوانند براساس روشنایی روز موجود، تنظیم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید