معرفی تجهیزات و لوازم هوشمند سازی خانه و ساختمان

این کامپیوتر یکپارچه قابلیت اتصال بیسیم از طریق سوپردیوایس به دیگر محصولات هوآوی را دارد. این پرینتر در اکوسیستم سوپردیوایس هوآوی قابلیت اتصال بسیار سریع و بیسیم به تمام محصولات این شرکت را دارد و هیچگونه دردسری برای نصب و راهاندازی ندارد. اگر هر یک از درها یا پنجرههایی که سنسور در آنها تعبیه شدهاند باز بشه یا فعالیتی توسط سنسورهای حرکتی نصب شده تشخیص داده بشه یا اگر کدهای غلط به سیستمهای کارتی یا کدی وارد بشه ، سیستم تمامی این موارد را به منزله ورود افراد غیرمجاز به منزل تشخیص میده و ضمن پخش آژیر در ساختمان، موضوع را از طریق خط تلفن متصل به سیستم و یا از طریق ارسال SMS گزارش میکند که یکی از مهم ترین و بهترین مزایای هوشمند سازی ساختمان است . سیستم های برق کشی سنتی با توجه به محدودیت های فیزیکی مانند حجم کابل های رد شده در دیوارها، نه تنها راه حل مناسبی برای داشتن سیستم کنترل و اتوماسیون ساختمان نیستند، بلکه با توجه به هزینه بر و زمان بر بودن هر گونه تغییر در کاربری پس از نصب کامل، سیستم های برقی ساختمان ها از ایمنی و امنیت کمی برخوردار خواهند بود. یکی از چالش های طراحی امنیت اتاق سرور، طراحی صحیح لایه فیزیکی امنیت و سیستم پایش المان های محیطی اتاق سرور و مراکز داده می باشد.

بیشتر خریداران، امنیت خانه را مهمتر از هر چیز دیگری میدانند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای هوشمند سازی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. برای هوشمند سازی خانه بر روی کدام تجهیزات سرمایهگذاری کنیم؟ مشاورین املاک میدانند که خریداران به فاکتورهایی غیر از قیمت نیز اهمیت میدهند، تاثیر هوشمند سازی بر قیمت خانه دیگر مشخص شده است. به طور کلی استفاده از هوشمند سازی در ساختمان کار را آسان تر کرده و ایمنی را نیز افزایش می دهد. اگر علاقه ای به داشتن خانه هوشمند در شیراز دارید، می توانید با مراجعه به ابتدای این مقاله با فروشگاه هایی که می توانند شما را در این راه یاری کنند، آشنا شوید. کارمندان، سالمندان، افراد دارای معلولیت،خانواده هایی که کودک خردسال دارند و افرادی که زیاد سفر می کنند، ضروری است. مثلا هنگام صرف غذا می خواهید تمامی چراغ ها خاموش شوند و یک نور ملایم بالای میز غذاخوری روشن شود و هم زمان یک موزیک مناسب نیز پخش شود. این کتابخوان صفحه ۱۰.۳ اینچی دارد و علاوه بر نمایش متون، امکان پخش تصاویر و ویدیو به صورت سیاه و سفید را دارد.

همچنین هوآوی در این رویداد اولین کتابخوان دیجیتالی خود را تحت عنوان MatePad Paper معرفی کرد. این تبلت کتابخوان از تکنولوژی جوهر الکترونیکی یا E-Ink بهره میبرد و همزمان عملکرد کتاب دیجیتال و کاغذ یادداشت دیجیتال را دارد و از قلم نوری هوآوی پشتیبانی میکند. یکی از این محصولات سری جدید لپتاپ MateBook X Pro با قابلیتهای جذابی از جمله صفحه نمایش ۳K لمسی با لبههای بسیار باریک، بدنه تمام فلزی، سختافزار قدرتمند و به روز، سیستم خنک کننده بسیار کارآمد و امکان پشتیبانی از ویژگی سوپردیوایس بود. به ترتیبی که صفحه نمایش آن از کیبورد جدا شده و میتوان مانند یک تبلت با قابلیت پشتیبانی از قلم نوری هوآوی از آن استفاده کرد. همچنین هوآوی محصول جدیدی از سری MateBook E را معرفی کرد که چیزی مابین لپتاپ و تبلت است. همچنین بیش از ۵۸۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا تا کنون از این فروشگاه استفاده کردهاند. در حال حاضر ۵.۴ میلیون برنامه نویس در دنیا در حال ساخت نرم افزار در اکوسیستم HSM هستند و بیش از ۱۸۷ هزار برنامه در فروشگاه AppGallery هوآوی قرار گرفته است. در نسل بعدی در سال ۲۰۲۰ امکان Multi-Screen معرفی شد که مخصوص اتصال بیسیم گوشی موبایل با لپتاپ و تبلت بود.

مسیری که از سال ۲۰۱۸ آغاز شده و در آن سال با معرفی امکان OneHop اتصال گوشی موبایل هوآوی به لپتاپ هوآوی را به راحتی امکانپذیر کرده بود. عوامل زیادی را در انتخاب نوع و مدل محصولات مصرفی در ساختمان ها دخیل کرده است که در زیر به برخی از آنها مختصر اشاره شده است. اگر بخواهیم حدودا هزینه هوشمند سازی ساختمان را برآورد کنیم بهترین روش ابتدا مطالعه قابلیت ها و انتخاب نیازها سپس تماس و مشاوره با شرکت های هوشمند سازی ساختمان است. پس از انجام برآوردهای لازم باید نسبت به انتخاب تجهیزات هوشمندسازی ساختمان از بین برندهای مختلف اقدام کنیم. در واقع یک ساختمان هوشمند به ساختمانی گفته می شود که در آن کنترل تمام موارد از گرم و سرد کردن خانه تا تنظیم نور به صورت هوشمند انجام می شود. با توجه به این که خانه در مرحله ساخت و ساز قرار دارد و یا تکمیل شده است، هوشمند سازی با شیوه مختلفی انجام میشود. طبق رسم همیشه، این شرکت در روز قبل از شروع نمایشگاه یعنی ۲۷ فوریه (۸ام اسفندماه) که به روز صفر نمایشگاه معروف است، رویدادی را برگزار و به معرفی جدیدترین محصولات خود و صحبت درباره قابلیت محیط کار هوشمند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید