نحوه کار سیستمهای هوشمندسازی ساختمان BMS – مجتمع فنی پایتخت

درواقع در زمینه بستر ارتباطی میتوان هوشمند سازی ساختمان را به دو گروه تجهیزات با ارتباط سیمی و تجهیزات بیسیم تقسیم کرد که هرکدام از این گروهها نیز بهنوبه خود به زیرگروههای دیگری تقسیم میشوند. شرکت های هوشمند سازی ساختمان در شیراز با تجهیز کردن خانه شما به با تکنولوژی های پیشرفته زندگی راحت تری برای شما رقم خواهند زد. اینکه شما چه هدفی از ساختمان سیستم های هوشمند دارید در طراحی و ساخت بسیار موثر است. انتخاب آموزشگاه برای ثبت نام دوره هوشمند سازی ساختمان نباید تنها بر اساس قیمت باشد ، بلکه باید بسیاری از جزئیات دیگر را نیز در نظر گرفت. ابتدا باید آموزش صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان را طریق شرکت در یک دوره آموزش BMS بگذارنید هر آنچه برای طراحی و اجرا هوشمند سازی ساختمان نیاز دارید را یاد بگیرید. به عنوان مثال محل نصب کنترلر دیواری و دستگاه کنترل مرکزی باید مشخص باشد تا سیم برق مورد نیاز به محل آن منتقل شود. اگر همین حالا به اطراف خود نگاه کنید، وسایل مختلفی ازجمله کنترل تلویزیون، تایمر اجاق گاز، ساعت زنگدار، درب اتوماتیک پارکینگ و … افراد به صورت روزانه با تکنولوژی های مختلفی کار می کنند.

در واقع یک ساختمان هوشمند به ساختمانی گفته می شود که در آن کنترل تمام موارد از گرم و سرد کردن خانه تا تنظیم نور به صورت هوشمند انجام می شود. خانه های هوشمند با یک بیان ساده در واقع ساختمان های مدرنی هستند که تمام وسایل های آنها به صورت یکپارچه با هم کار می کند. خانه هوشمند در شیراز چگونه ساخته می شود؟ دستمزد کارشناسان، وسایل لازم و مورد و بسیاری از موارد دیگر در هزینه این کار تاثیرگذار است. در حال حاضر در بسیاری از رشته ها، مسئولیت اعطای مدرک فنی حرفه ای از سوی این سازمان به آموزشگاه های آزاد واگذار شده است. یکی از معتبرترین شرکت هوشمند سازی، خانه هوشمند هایکا هست که تا به امروز ۵۰۰۰ پروژه ی هوشمند سازی در سراسر ایران داشته اند.هایکا به دلیل مزیت های بسیاری که برای مشتریان از جمله: گارانتی، پشتیبانی قوی، مشاوره ی رایگان، محصولات با کیفیت، قیمت مناسب، جایگاه ویژه ای در این حوزه دارد.محصولات هایکا شامل : سیستم روشنایی هوشمند با کلیدهای لمسی، سیستم سرمایش گرمایش،پرده برقی هوشمند، سیستم صوت وسایر تجهیزات امنیتی ساختمان و… شما می توانید از طریق قفل هوشمند، ورودتان را از طریق شناسه اثر انگشت، کد یا گوشی هوشمند انجام دهید.

در آنجا این اطلاعات مورد تحلیل قرار می گیرد و فرمان لازم به دستگاه های مختلف داده می شود و باعث می شوند جریان برق قطع و وصل شود. با خانه هوشمند حتی لازم نیست که سراغ کنترل تلویزیون بروید. طراحی گزینه هایی مانند کنترل سیستم امنیتی هوشمند، مشاهده تصویر آیفون و دوربین مداربسته ساختمان، کنترل سیستم های اعلام سرقت، حریق و نشت گاز، کنترل درهای ورودی و پارکینگ از راهکارهای امنیتی برای کاهش ریسک خطرات جانی و مالی هستند که ما در شرکت الو اپلیکیشن در استراتژی خود قرار داده ایم. تا هوشمند سازی ساختمان که عبارت ساختمان هوشمند می تواند شامل دفترکار هوشمند، مرکز تجاری هوشمند و به طور کلی هر مکانی که با تجهیزات الکتریکی در ارتباط است، باشد. پس توصیه می کنیم برای اطلاع از نرخ دقیق هوشمند کردن خانه یا محیط کار خود با کارشناسان جدول فوق تماس حاصل فرمایید. توجه کردن به محیط زندگی برای سلامتی بسیار اهمیت دارد.

مواردی همچون تغییر دادن اپلیکیشن هوشمندسازان برای هر کاربری با توجه به امکانات ساختمان هوشمند و یا اضافه شدن برنامه مدیریت کارهای روزانه به سیستم، جهت هرکاربر، به این صورت که کارهایش را حتی وقتی در خانه حضور ندارد به او خاطر نشان کند در همین راستا بوده است. امروزه، هوشمند سازی خانه به دلیل امکان هماهنگی با آخرین تکنولوژی های روز و قابلیت های آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان مثال در برخی از آموزشگاه ها شاهد برگزاری دوره های آموزش رایگان هوشمند سازی ساختمان یا برگزاری دوره با قیمت بسیار پایین هستیم. در چنین شرایطی بهترین راه برای آموزش طراحی و پیاده سازی هوشمند سازی ساختمان شرکت در یک دوره آموزش خانه هوشمند در آموزشگاهی مطمئن است. این خانه ها را می توان از طریق سیستم های بیسیم یا با سیم راه اندازی کرد. زمین شوی شیائومی، لوازم نطافت لباس شیائومی و لوازم جانبی شستشو و نظافت شیائومی، راه حل های جذاب این شرکت برای شستشو و نظافت در زندگی شما هستند. لوازم برقی شیائومی همچون سه راهی و محافظ برق هوشمند در جهت تامین لوازم برقی و نیازهای اساسی الکتریکی زندگی به بازار عرضه شده اند. به معنای واقعی کلمه یک وسیله یا روش است که توسط چیزی از طریق یک سیستم از اجزای سازنده و ابزارهای متقابل تامین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید