نقش هوشمند سازی خانه در امنیت چیست ؟

در شرکت ما ، علاوه بر طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، بازسازی ساختمان نیز ، به صورت حرفه ای انجام داده می شود. برند شماره یک صنعت هوشمند سازی ساختمان در دنیا طی ۶ سال گذشته، ۱۸ ماه گارانتی بدون قید و شرط و ۵ سال خدمات پس از فروش، سهولت دسترسی به نمایندگیهای معتبر در سرتاسر کشور، تیم فنی با دانش و متخصص، سابقهی بلند مدت شرکت پلان به عنوان اولین نماینده رسمی خانه هوشمند Control4 آمریکا در خاورمیانه؛ همگی به ما امکان ارائه خدماتی مثال زدنی را داده تا به رتبه بی نظیر ۱۰۰٪ مشتری راضی و مشعوف نائل شویم که نتیجه این مهم، همکاری با سازندگان مطرح و شرکت های بزرگ معماری بوده است. به این ترتیب مدیریت شرکت با بررسی های دقیق در طول مدت انجام پروژه ها و شناخت بیشتر بازار، با تدوین یک نقشه راه کامل، مبادرت به ایجاد دپارتمان های تخصصی جهت رفع تمام نیازهای یک پروژه نمود.

شرکت مهندسی ساختمانی ارگ بند سازه در اوائل سال ۱۳۸۹ با هدف نظارت بر اجراء و سرپرستی کارگاه در پروژه های ساختمانی در تهران تشکیل و آغاز بکار نمود. میباشد. همواره تعهد، نوآوری و سرعت عمل با دقت بالا و رعایت تمام نکات HSE سرلوحه ارگ بند سازه بوده که حاصل آن خلق پروژه های متعدد موفق با کسب رضایت کارفرمایان محترم بوده است. این شرکت همواره مشتری محور بوده و با شعار از ایده تا اجرا توانسته با تیمی از مشاوران به مشتریان خود راهنمایی های لازمه را ارائه دهند و در عین حال از ایده ها و سلیقه های مشتریان در جهت بالا بردن کیفیت خانه های هوشمند خود استفاده نمایند. بهترین زمان برای هوشمند سازی ساختمان وقتی است که ساختمان در حال ساخت است. در ساختمانهای مسکونی با سیستم هوشمند سازی ساختمان امکان دریافت تصویر مراجعهکننده بر روی نمایشگر و در صورت عدم حضور، ثبت تصویر به همراه زمان مراجعه وجود دارد و حتی در صورت وجود اینترنت میتوان از راه دور با مهمان ارتباط برقرار کرد.

مشخص کند. در اینصورت علاوه بر مطلوب شدن نتیجه ی کار، هزینه هوشمند سازی ساختمان به دلیل امکان سیم کشی راحت و عدم نیاز به تخریب کمتر خواهد شد. هرچقدر کمتر در خانه یا ویلا باشید، احتمال اینکه مورد سرقت قرار بگیرید بیشتر است. برای اینکه تعریف هوشمند سازی ساختمان را یاد بگیریم باید در ابتدا باید با مفهوم ساختمان هوشمند آشنا شویم. استفاده از دوربین مداربسته سیم کارت خور هم به نوعی جزو هوشمند سازی خانه به حساب می رود . همه افراد با نوعی از هوشمندسازی وسایل و تجهیزات در زندگی روزمره خود آشنایی دارند. کارمندان، سالمندان، افراد دارای معلولیت،خانواده هایی که کودک خردسال دارند و افرادی که زیاد سفر می کنند، ضروری است. حتی گفتنی است که بدلیل مزایای زیاد استاندارد KNX شرکتهای بسیار معروفی مانند Sumsung و LG نیز تلاش دارند محصولات جدید خود را بر پایه این پروتکل طراحی و تولید نمایند. حتی وسایل تحت این استاندارد قابلیت ترکیب شدن با سیستم های دیگر را نیز دارند. انواع روشهای کنترلی نیز با واسط کاربری فارسی و در نظر گرفتن ابزارهای مورد استفاده توسط مهندسین ایرانی طراحی شده است.

قیمت هوشمند سازی ساختمان با توجه به قدمت ساختمان برآورد می شود. این استاندارد در سال ۱۹۹۵ بر پایه آخرین دستاوردهای علم انتقال اطلاعات به صنعت هوشمند سازی ساختمان عرضه شد. شرکتهای بسیار زیادی در جهان لوازم و محصولات هوشمند خود را بر پایه استاندارد KNX تولید کردهاند و این امر باعث شده که تأمین قطعات و لوازم هوشمند ساختمان راحت باشد. به یاد داشته باشید که گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات در کنار ضمانت تأمین محصولات در هنگام خرابی ازجمله نکات بااهمیت در تأمین این نوع از سیستمها در خانه بوده که باید به آن توجه کافی شود. سیستم مرکزی BMS با توجه به این اختلاف دما، به تاسیسات سرمایش و گرمایش دستور روشن و خاموش شدن را می دهد. سیستم LonWorks ، دارای پروتکل باز استاندارد بین المللی LonTalk میباشد و قابل استفاده جهت برقراری ارتباط میان انواع کنترلرها و سرور مرکزی در شبکه BMS میباشد. تا این قسمت از مقاله هوشمند سازی ساختمان از یک سیستم کنترل مرکزی BMS حرف زدیم. در پایان یک روز کاری شلوغ، با خانه هوشمند میتوانید در راه بازگشت، غذایتان را گرم کنید. در صورتیکه شما روش کارکرد یک سیستم کنترل امنیت را ندانید به چه شکل میتوانید آن را تحت فرمان خویش دراورید؟

دیدگاهتان را بنویسید