همگی توسط سنسورهای مختلف و خودکار تنظیم میشوند

و زمانی که قصد تماشای تلویزیون را دارید، از روی تلفن همراهتان تلویزیون را روشن و خاموش کنید و یا شبکه مورد نظرتان را انتخاب کنید. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش هِگسا شبانه روزی بوده و حتی در ایام تعطیل مشتری می تواند در صورت نیاز با شماره هایی که در اختیارش قرار داده می شود، تماس گرفته و سؤال یا مشکل احتمالی خود را توسط کارشناسان با حوصله هِگسا رفع نماید. استفاده از فناوری هوشمند کردن خانه ها نه فقط در خانه های لوکس و لاکچری بلکه در خانه های معمولی و متوسط نیز در حال افزایش است به طوری که می توان گفت که در چند سال آینده این فناوری در بیشتر خانه ها به کار گرفته می شود و خانه های معمولی جای خود را به خانه های هوشمند می دهند. می توان تمام بخش های دیجیتالی و برقی ساختمان را به این سیستم ها متصل کرد. شما علاوه بر محیط زندگی و خانه، می توانید سایر ساختمان ها و اماکن را نیز هوشمند کنید. در این مقاله نگاهی داریم به فعالیت هایی که برای هوشمندسازی ساختمان ضروری است و بر این اساس پاسخ این سوال را پیدا خواهیم کرد.

در یک ساختمان هوشمند، مجموعه ای از سنسورها وجود دارد که اطلاعات مختلفی نظیر میزان روشنایی ناشی از نور روز، دمای اتاق، حضور افراد در اتاق، آتش سوزی، وقوع سرقت و … از پرکاربرد ترین سناریو های خانه هوشمند، سناریو مهمان، سناریو مسافرت و سناریو ورود به خانه می باشند. در یک ساختمان از سنسورهای کوچک اتاقی و کانالی گرفته تا سنسورهای کمربندی که به دور لوله آب مخازن نصب می شوند، استفاده می شود. اگر چه بهتر است از قوطی کلیدهای سنتی عمیق استفاده کنید تا هنگام نصب آزادی عمل بیشتری داشته باشید. خانه هوشمند بیسیم نیز به سیستم هوشمندی گفته میشود که نیاز به برقکشی خاصی به غیر از برقکشی سنتی ندارد و تجهیزات از طریق پروتکلهای بیسیم Zigbee ، Z-Wave و WiFi ارتباط برقرار میکنند. 3. به راحتی از طریق موبایل ویلایتان را از راه دور کنترل کنید. ◊ سناریو مسافرت: با تعریف سناریو مسافرت شما می توانید برخی از کارهای لازم هنگام سفر را انجام دهید. خانه هوشمند هِگسا هرگز روشهای عمومی تبلیغ مثل رسانه، تابلوهای تبلیغاتی و حتی حضور در نمایشگاه ها را بی ارزش تلقی می کند. افرادیکه به دنبال هوشمند سازی خانه خود هستند با چند جستجوی ساده می توانند شرکت های زیادی را بیابند اما انتخاب مشهورترین شرکت های هوشمند سازی خانه در ایران از بین آنها شاید برای مشتریان کمی دشوار باشد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به این شغل به چند بخش تقسیم می شود. این سیستم می­ تواند بسیاری از کارهای تکراری و بازرسی­ های مورد نیاز را بطور هوشمند انجام دهد. هوشمند سازی ساختمان کنترل کردن تمام تجهیزات ساختمان از تجهیزات موتورخانه گرفته تا سیستم های الکتریکی و مکانیکی آن است. از مهمترین مزایای پروتکل Thread میتوان بهسادگی نصب و راهاندازی اشاره کرد. جالب است بدانید که با استفاده از سیستم BMS میتوان روشنایی بخشهای مختلف ساختمان را هوشمند نمود. نقشه ها حاوی تمام تاسیسات مکانیکال و الکتریکالی است که در پروژه استفاده شده است. برخی از مشتریان بر این باورند که اگر سیستم خانه هوشمند ویلا و یا ساختمانشان را از تهران تهیه نموده و در شمال کشور پیاده سازی نمایند، به لحاظ قیمتی و همچنین پیاده سازی درست سیستم خانه هوشمند در نور، مطمئن تر خواهند بود. در این مرحله بر اساس محصولات انتخاب شده توسط کارفرما و پیش بینی یکسری امکانات خانه هوشمند در آینده ، لوله گذاری و سیم کشی پروژه با نظارت کارشناس فنی شرکت پلان انجام می شود. آریا ایمن مرجع کاملی از کلیه برندهای هوشمند سازی ساختمان در نور می باشد که می تواند خدمات مختلفی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهد.

6. کولر و رادیاتور را از راه دور روشن و خاموش کنید. پروتکل ارتباطی در واقع مسیری استاندارد و قابل قبول برای همه بخش های سیستم است تا بتواند اطلاعات را بین خودشان جا به جا کنند. 3. دمای خانه و سالن پذیرایی را با روشن شدن سیستم سرمایشی یا گرمایشی تنظیم کنید. را از راه دور و با زحمت کمتری انجام دهید. متاسفانه به دلیل اینکه شرکت آریا ایمن فقط به مشتریان خود قادر به پاسخگویی می باشد، لذا باعث سرگردانی آن دسته از مشتریان خواهد شد. با تمام این توضیحات لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده توسط شرکت آریا ایمن کاملاً طبق لیست شرکت های وارد کننده بوده و مزیت این شرکت نسب به شرکت های غیر مقیم نیز گارانتی و پشتیبانی بدون قید و شرط در محل مشتری توسط شرکت آریا ایمن و تکنسین دوره دیده آن می باشد. 10. در هر یک از اتاق ها موسیقی دلخواهتان را گوش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید