هوشمندسازی خانه – سیستم هوشمند سازی ساختمان – سیستم خانه هوشمند

این نرم افزار رابط کاربری ساده ای دارد و استفاده از آن برای تمامی کاربران ساده می باشد و نیاز به دانش خاصی ندارد. دنیایی که ما در آن زندگی میکنیم هر روز شاهد ظهور تکنولوژیهای جدیدی است که درصدد ساده ساختن زندگی و در خدمت آسایش بشر هستند. هوشمند سازی ساختمان، دانش و مهارت ساختن و خلق کردن را برای کنترل و تسلط برمحیط پیرامون در اختیار انسان ها قرار داده است. با توجه به تخصصی بودن فرایند پیاده سازی پروژه های هوشمند سازی، میزان درآمد در این شغل تا حد بسیار زیادی به دانش و مهارت شما دارد. نکته قابل توجه اینجاست که شما یک لپتاپ با صفحهنمایش لمسی OLED و در عین حال یک تبلت با سیستم عامل ویندوز در دست خواهید داشت، که هر دوی این موارد در بین محصولات تمام شرکتها بسیار کمیاب هستند. پک خانه هوشمند آسانه بسته ای کامل از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان است که دربرگیرنده تمام راهکارهای موجود است و بصورت یک سیستم کامل و یکپارچه در هر گونه پروژه ای قابل اجرا است . تعیین هدف در ابتدا به شما کمک میکند که بدانید هوشمند سازی خانه را از کجا شروع کنید. در سیستم هوشمند ساختمان BMS میتوان دسترسیهای خاص به افراد داد یا دسترسی گروهی از افراد را کم کرد تا تنظیم بخشهای حساس خانه مدام عوض نشود و فقط افراد خاصی توانایی تنظیم کردن و دستکاری در این بخشها را داشته باشند.

با وجود شرایط پاندمی کرونا، این نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ به کلی کنسل شد و در سال ۲۰۲۱ هم با شرایط خاص و متفاوتی برگزار شد. البته هر کدام از این روش ها معایب و محاسن خاص خود را دارند. بنابراین شما عزیزان می توانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت از مجموعه آریا ایمن تهیه فرمائید. شما می توانید با نصب یک سیستم آبیاری هوشمند در مصرف آب خود صرفه جویی قابل توجهی انجام دهید. مشخصا با تعیین سطح و اعلام آن به کارشناسان فروش به راحتی می توانید در کمترین زمان، محدوده قیمت هوشمند سازی ساختمان دستتان بیاید و تصمیم قطعی برای شما راحت تر باشد. خب بیاید در نظر بگیریم حتی در خانه هم نباشید. این سنسورها هم در محیط اتاق و هم در کانال هوا نصب می شوند. موارد ذکر شده نشان می دهد که در ساختمان های هوشمند، کنترل پذیری و امنیت تا چه میزان افزایش یافته و امکان صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی وجود دارد. بیشتر خریداران، امنیت خانه را مهمتر از هر چیز دیگری میدانند. این کامپیوتر یکپارچه قابلیت اتصال بیسیم از طریق سوپردیوایس به دیگر محصولات هوآوی را دارد. برای تحقق این امر لازم است شرایط محیطی مناسبی در اتاق های سرور فراهم کرد و نظارت لحظه به لحظه به عمل آورد.

برای آنکه هوشمندسازی موفقی داشته باشید، ابتدا باید بدانید که تکنولوژی یک سرمایهگذاری بلند مدت است. شاید یک گجت هوشمند ارزان قیمت برای مدت کوتاهی به شما و خانواده سرویس دهد، اما تجهیزات باکیفیتتر (که معمولا قیمت بیشتری دارند) یک عمر برای شما کار میکنند. یکی دیگر از مزایای سیستم هوشمند سازی ساختمان، کمک به یکپارچهسازی ساختمان است به طوری که تمام تجهیزات را با همدیگر هماهنگ کرده و باعث جلوگیری از تداخل و بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی میشود. با توجه به یکپارچه سازی ساختمان ، و هوشمند سازی ساختمان ، تمام تجهیزات به صورت هماهنگ کارکرده و امکان تداخل و بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی از بین میرود و این نکته ی بسیار کار آمد و خوبی است. اگر توجه کرده باشید امروزه بازار ربات ها داغ است. بنابراین هزینه هوشمند سازی ساختمان با توجه به قدمت ساخت آن متغیر خواهد بود. تمامی این محصولات بر پایه سیستم عامل هارمونی هوآوی و نرمافزارهای اختصاصی آن به یکدیگر متصل خواهند شد. به ترتیبی که صفحه نمایش آن از کیبورد جدا شده و میتوان مانند یک تبلت با قابلیت پشتیبانی از قلم نوری هوآوی از آن استفاده کرد.

مسیری که از سال ۲۰۱۸ آغاز شده و در آن سال با معرفی امکان OneHop اتصال گوشی موبایل هوآوی به لپتاپ هوآوی را به راحتی امکانپذیر کرده بود. در نسل بعدی در سال ۲۰۲۰ امکان Multi-Screen معرفی شد که مخصوص اتصال بیسیم گوشی موبایل با لپتاپ و تبلت بود. طبق رسم همیشه، این شرکت در روز قبل از شروع نمایشگاه یعنی ۲۷ فوریه (۸ام اسفندماه) که به روز صفر نمایشگاه معروف است، رویدادی را برگزار و به معرفی جدیدترین محصولات خود و صحبت درباره قابلیت محیط کار هوشمند پرداخت. اما دوباره امسال این نمایشگاه به شرایط قبل خود برگشت و شرکت هوآوی هم یکی از شرکتکنندگان فعال در این نمایشگاه بود. در عوض، هوشمند سازی هم ظاهری مدرن به خانه میدهد و هم به دلیل مزایای بسیارش باعث افزایش ارزش پولی خانه میشود. مجموعه گزینههای اتصال بیسیم آن شامل: ClearConnect، Kiddie، Wi-Fi، Bluetooth و Lutron میشود. بعضی افراد از خانه هوشمند توقع دارند که سبک زندگی آن ها را راحتتر کند، بعضی دیگر میخواهند که تعداد کمی از کارها مثل خاموش / روشن شدن لامپها به صورت خودکار انجام شود.

0 دیدگاه دربارهٔ «هوشمندسازی خانه – سیستم هوشمند سازی ساختمان – سیستم خانه هوشمند;

دیدگاهتان را بنویسید