هوشمند سازی خانه های قدیمی – خانه هوشمند – هوشمند سازی ساختمان

در واقع برقکار پروژه در حین انجام عملیات برق این ساختمان بطور عملی همه نکات حرفه ای کار را آموزش می بیند و پس از تکرار چند پروژه و کامل شدن اطلاعات و تجربه اجرایی، می تواند بعنوان یکی از عوامل فروش شرکت اقدام به ارائه سیستم هوشمند به سایر مشتریان نماید و متعاقباً از منافع آن نیز بهره مند گردد. سیاست های تشویق / اجباری کردن کاربران برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان و نگرانی از تغییرات آب و هوایی در کنار پیشرفت روزافزون IT / ICT، عوامل محرک پیشرفت های مربوطه هستند. 12. زمانبندی دلخواه و خودکار را برای برخی از لوازم منزلتان تنظیم کنید. در خانه هوشمند تمام وسایل و لوازم به یکدیگر متصل می باشند و به وسیله یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. شیرهای کنترلی از تجهیزاتی هستند که می توان آن ها را به سیستم کنترل ساختمان هوشمند متصل و فرمان قطع و وصل به آن ها صادر کرد. در این روش ارتباط فیزیکی بین دستگاه ها وجود ندارد و از طریق ارتباط بی سیم (وایرلس) به یکدیگر متصل اند. 7. پرده ها را از طریق موبایل باز و بسته کنید. 3. به راحتی از طریق موبایل ویلایتان را از راه دور کنترل کنید.

5. شیر آب و گاز را از راه دور باز و بسته کنید. 1. شیر آب و گاز را ببندید. 2. مصرف انرژی آب، برق و گاز را بهینه کنید. ماژول های کنترلی معمولاً در داخل تابلو برق و یا پشت پریز نصب می شوند. با تعریف این موارد برای سیستم هوشمند ویلا در نور، فقط کافی است بعد از ورود مهمان به داخل ساختمان، گزینه سناریو مهمان را از تلفن همراه هوشمندتان انتخاب کنید تا همه این کارها انجام شود. ارسال اطلاعات مربوط به زمان ورود و خروج کودکان به تلفن همراه والدین در هنگام عدم حضور آن ها. در صورتی که اطلاعات کافی و به اصطلاح شسته رفته داشته باشید به راحتی می توانید به درآمد بالا در این زمینه برسید. تنها مانعی که باعث شده برخی از افراد علاقه مند به خانههای هوشمند به آرزو خود نرسند بالا بودن هزینههای خانه هوشمند است. 7. شرکت های خانه هوشمند در شمال فقط و فقط به مشتریان خودشان پاسخگو هستند.

آخرین وضعیت خروجی ها و ورودی های سیستم برای تولید تابلو کنترل می شود و پس از تأیید نهایی کارفرما نسبت به وضعیت موجود سخت افزار و نرم افزار تابلو در محل کارگاه شرکت ساخته شود. سیم کشی ساختمان هوشمند ( خانه هوشمند ) با ساختمانهای موجود متفاوت است. همزمان با شروع نقاشی ساختمان، فرم سفارش سیستم هوشمند مربوطه باید یکبار دیگر چک شود. شما با استفاده از سناریو خانه هوشمند می توانید تعدادی از فعالیت ها را به صورت همزمان و یا پشت سر هم در موقعی خاص انجام دهید. ◊ سناریو مسافرت: با تعریف سناریو مسافرت شما می توانید برخی از کارهای لازم هنگام سفر را انجام دهید. هوشمند سازی خانه، فناوری و دانشی هست که به کمک آن می توانید برخی از کارهای منزلتان مانند کنترل چراغ ها و روشنایی، کنترل و تنظیم دما، کنترل قفل ها و … 5. درب ها را قفل کنید. با خروج کارمندان از اتاق، چراغ ها پس از مدت معینی خاموش شده و با ورود آن ها مجدداً روشن می شوند. 2. چراغ ها و سیستم سرمایشی و گرمایشی را خاموش کنید. هوشمند سازی لوازم برقی و روشنایی ، پرده ها و شیرآلات ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ، لوازم صوتی و تصویری و هر نوع لوازمی که امکان کنترل کردن آنها باشد در پکیج خانه هوشمند در نظر گرفته شده است.

با این روش در انتهای پروژه واحد هایی داریم که از نظر نحوه اجرا تاسیسات برق ساختمان کاملا استاندارد بوده و بدون هیچ خطایی آماده نصب دستگاهها و سیستم هوشمند می باشد. پیشنهاد می کنم از انجام کار در این مرحله در محل پروژه های متعدد این شرکت بازدید بفرمایید. سپس راه اندازی و آزمایش می گردد و دست آخر پس از تأیید ( QC ) ، محصول بسته بندی شده و برای نصب به محل پروژه منتقل می گردد. اما راه های ارتباط بین سیستم های مختلف ساختمان چیست؟ خانه هوشمند چیست؟ مزایای خانه هوشمند چیست ؟ در سیستم هوشمند با انتقال کدهای ریموت به کلیدهای سیستم هوشمند می ­توان با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی تمامی تغییرات مورد نیاز را اعمال کرد. برای خانوادههایی که تمام اعضای آنها اسمارتفون ندارند، کلیدهای مخصوصی وجود دارد که میتوان بهجای اسمارتفون از آن استفاده کرد. پرده های هوشمند (اعم از افقی یا عمودی) را می توان به اندازه ی دلخواه (از صفر تا صد) باز کرد یا بست. سیستمی که بدلیل داشتن قوت کافی در اجرای بستر هوشمند، با کیفیتی عالی توان جلب رضایت صد در صد مشتری را دارد. آموزش نحوه استفاده از دستگاه و تست و تحویل دقیق قابلیت ها به مشتری، موضوعی است که همواره موجب لذت و رضایت بیشتر از خرید واحد هوشمند و در نهایت معرفی ما به سایر دوستان و آشنایان مشتری می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید