دوره آموزش پاورپوینت (Microsoft PowerPoint)

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوت

توسط مدیر سایت در 6 دی 1402

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از دوره‌های کامپیوتری که در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شود، اشاره خواهم کرد:

دوره کامپیوتر ویندوز و آفیس: این دوره به شما آموزش می‌دهد که چگونه از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید و با نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت مثل Word، Excel و PowerPoint کار کنید. این دوره شامل مباحث اولیه کامپیوتر، مدیریت فایل، تایپ و ویرایش متن، محاسبات جداول و ارائه‌های گرافیکی است اخذ مدرک icdl در تبریز.

دوره آموزش پاورپوینت (Microsoft PowerPoint)

دوره آموزش پاورپوینت (PowerPoint) یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه ICDL در تبریز است. همانطور که میدانید از نرم افزار پاورپوینت برای ساخت برنامه های چندرسانه‌ای کوچک مانند کاتالوگهای الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده استفاده می شود. معمولاً از  پاور پوینت در ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم استفاده می شود. شما طی کلاس آموزش پاورپوینت  می توانید  اسلاید یا بروشور های تبلیغاتی برای نمایش یا  برای چاپ ساخته که با دیتا پروجکتر، روی دیوار و پرده قابل نمایش می باشند. در واقع کلاس آموزش برای اکثر افراد جامعه کاربردی است بخصوص برای دانشجویان. شما با شرکت در دوره آموزشی پاورپوینت در کلاس کامپیوتر در تبریز علاوه بر یادگیری می توانید مدرک فنی و حرفه ای پاورپوینت دریافت کرده همچنین می توانید مدرک داخلی و مدرک بین المللی پاورپوینت را نیز دریافت نمایید(اخذ مدرک icdl در تبریز).

سرفصل دوره آموزشی پاورپوینت شامل موارد زیر می باشد.

  • آشنایی با محیط کار
  • طارحی ارائه
  • استفاده از نمودارها
  • درج اشیاء گرافیکی
  • آماده سازی و نمایش فایل ارائه


منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن