چگونه می‌توانیم از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها یکی از راحت‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای خرید محتویات دیجیتال از

توسط مدیر سایت در 9 اردیبهشت 1403

استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها یکی از راحت‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای خرید محتویات دیجیتال از فروشگاه اپل می‌باشد. برای استفاده از گیفت کارت اپل، ابتدا باید کد 16 رقمی موجود بر روی کارت را وارد کنید. این کد مشخص کننده مقدار اعتبار گیفت کارت است.

بعد از وارد کردن کد، اعتبار گیفت کارت به حساب اپل آی‌دی شما اضافه می‌شود. سپس می‌توانید با استفاده از این اعتبار، هر اپلیکیشن یا محتوای دیجیتال دیگری که در فروشگاه اپل موجود است را خریداری کنید.

برای خرید اپلیکیشن یا محتوای دیجیتال دیگر از فروشگاه اپل، وارد اپلیکیشن استور یا iTunes شوید و محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در مرحله پرداخت، به جای استفاده از روش‌های پرداخت دیگر، گزینه "Use Gift Card or Code" یا "استفاده از گیفت کارت یا کد" را انتخاب کنید و کد 16 رقمی گیفت کارت خود را وارد کنید.

با این روش، می‌توانید به راحتی اپلیکیشن‌های دلخواه خود را خریداری کنید و از محتوای دیجیتال اپل بهره‌مند شوید، بدون نیاز به افشای اطلاعات حساب بانکی یا کارت اعتباری. از طریق گیفت کارت اپل، می‌توانید به صورت امن و مطمئن از خدمات اپل لذت ببرید.(مردد) چگونه از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

برای خرید اپلیکیشن ها از گیفت کارت اپل، نخست باید کارت را خریداری کنید. گیفت کارت اپل اغلب در فروشگاه‌هایی مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های الکترونیکی، فروشگاه اپل و حتی سوپرمارکت‌ها قابل دسترس است. بعد از خرید گیفت کارت، باید کد روی کارت را آنتر کرده و مقدار موجودی را به حساب اپل خود اضافه کنید.

پس از این مرحله، می‌توانید وارد اپل استور شوید و به قسمت "استفاده از کد هدیه" یا "redeem" در پایین صفحه بروید. سپس کد موجود روی گیفت کارت خود را وارد کنید. پس از این مرحله، مقدار موجود در کارت به حساب اپل شما اضافه خواهد شد و شما می‌توانید از این موجودی برای خرید اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها، آهنگ‌ها یا هر نوع محتوای دیگری در اپل استور استفاده کنید.

به‌طور کلی، استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن‌ها بسیار ساده و راحت است و شما می‌توانید با استفاده از این کارت‌ها به راحتی به محتوای موردنظر خود در اپل استور دسترسی پیدا کنید.(آموزش) چگونه از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها ابتدا باید یک گیفت کارت اپل را از یکی از مراکز فروش معتبر خریداری کنید. این گیفت کارتها معمولاً با ارزش های مختلف ارائه می‌شوند که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود یکی از آن‌‌ها را انتخاب کنید.

پس از خرید گیفت کارت اپل، برای استفاده از آن باید به App Store یا iTunes Store وارد شوید. سپس روی بخش "اعتبار یا گیفت کارت" کلیک کرده و کد موجود بر روی گیفت کارت را وارد کنید. پس از وارد کردن کد، مقدار معادل آن به اعتبار حساب شما افزوده خواهد شد.

با داشتن اعتبار در حساب خود، می‌توانید به راحتی انواع اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها، فیلم‌ها و موسیقی‌های موجود در فروشگاه اپل را خریداری کرده و دانلود کنید. همچنین می‌توانید از این اعتبار برای خرید محصولات دیگری از اپل نیز استفاده کنید. در نهایت، از این طریق شما می‌توانید به راحتی از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید و از تمام امکانات بی‌نظیر ارائه شده در فروشگاه اپل لذت ببرید.(نحوه استفاده) چگونه از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها به سه روش مختلف می‌توانید اقدام کنید. اولین روش استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن این است که وارد App Store شوید و روی قسمت "حساب" کلیک کنید. سپس گزینه "استفاده از کارت هدیه و کد ها" را انتخاب کرده و کد 16 رقمی گیفت کارت اپل را وارد کنید. با انجام این مراحل، مقدار موجود در گیفت کارت به حساب اپل ایدی شما اضافه خواهد شد و می‌توانید از آن برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنید.

روش دوم برای استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن این است که مستقیماً در هنگام خرید اپلیکیشن در App Store، گزینه "استفاده از کارت هدیه" را انتخاب کرده و کد 16 رقمی گیفت کارت را وارد کنید. در این حالت، مقدار موجود در گیفت کارت به طور مستقیم برای پرداخت هزینه اپلیکیشن مورد نظر استفاده خواهد شد.

روش سوم و ساده‌تر استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن این است که از طریق iTunes روی کامپیوتر یا دستگاه iOS خود وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت "پر کردن حساب" رفته و کد 16 رقمی گیفت کارت را وارد کنید. سپس مقدار موجود در گیفت کارت به حساب اپل ایدی شما اضافه شده و می‌توانید با استفاده از آن اپلیکیشن های مورد نظر خود را خریداری کنید. این روش به شما این امکان را می‌دهد که از روی کامپیوتر یا دستگاه غیر همراه خود نیز از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنید.(تکنیک ها) چگونه از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها ابتدا باید یک گیفت کارت اپل بخرید. گیفت کارت های اپل معمولاً در فروشگاه های رهایی ، اپل استور ، آمازون و جایگاه های فروش دیگر موجود هستند. بعد از خرید گیفت کارت، باید کد فعال‌سازی موجود بر روی کارت را برای اعتبارسنجی و فعال‌سازی وارد کنید.

با وارد کردن کد فعال‌سازی، مقدار معادل ارزش گیفت کارت به حساب اپل آیدی شما اضافه می‌شود. حالا می‌توانید از این اعتبار برای خرید اپلیکیشن ها یا محتوای دیگر در اپ استور استفاده کنید. برای خرید اپلیکیشن یا بازی، وارد اپ استور شده و روی دکمه خرید کلیک کنید. سپس از اعتبار گیفت کارت به جای کارت اعتباری یا پرداخت از طریق بانک استفاده کنید.

از آنجایی که گیفت کارت اپل با کد فعال‌سازی قابل استفاده است، می‌توانید آن را به دوستان یا خانواده خود هدیه دهید تا آن‌ها نیز بتوانند از آن برای خرید اپلیکیشن ها یا سایر محصولات اپل استفاده کنند. به این ترتیب، می‌توانید از گیفت کارت اپل به عنوان یک هدیه منحصر به فرد و مفید برای عزیزان خود استفاده کنید.(راهنما) چگونه از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت اپل برای خرید اپلیکیشن‌ها باید ابتدا گیفت کارت را از فروشگاه‌های معتبری مانند فروشگاه‌های اپل یا فروشگاه‌های آنلاین خریداری کنید. سپس بر روی آن کد هدیه را پاک کنید و به حساب اپل ID خود اضافه کنید.

برای اضافه کردن کد هدیه به حساب اپل ID خود، ابتدا وارد اپلیکیشن App Store شوید. سپس به بخش “حساب کاربری” یا “اپل ID” رفته و بر روی گزینه “اعتبار” یا “اضافه کردن کردیت” کلیک کنید. در این مرحله شما باید کد هدیه را وارد کنید تا مبلغ معادل آن به حساب شما اضافه شود.

حالا با داشتن اعتبار در حساب اپل ID خود می‌توانید به راحتی اقدام به خرید اپلیکیشن‌ها از App Store کنید. به محل “جستجو” در اپلیکیشن App Store رفته و اپلیکیشن مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی گزینه “خرید” یا “دانلود” کلیک کنید. در این مرحله شما می‌توانید اعتبار حساب خود را استفاده کرده و اپلیکیشن مورد نظر را خریداری کنید.

با استفاده از گیفت کارت اپل، می‌توانید به راحتی از امکانات اپلیکیشن‌های متنوع و جذاب در App Store استفاده کنید و لذت بردن از خرید اپلیکیشن‌های مورد علاقه خود را تجربه کنید.


خرید گیفت کارت آیتونز

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن